Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

RockTape RockBlades 2.0

RockTape RockBlades 2.0
Ověřit dostupnost
Značka: RockTape
7 500

RockBlades 2.0 skládající se ze dvou produktů „Mallet” a „Mullet” s pečlivě propracovanými tvary. Výrobek je vyroben z chirurgické nerezové oceli a je významným produktem v budounosti IASTM – Instrument Assisted Soft Tissue Mobilization, neboli přeměny tkání tvořících jizvy na měkké tkáně.

 

„Mallet” klinický vyvážený nástroj se čtyřmi neklouzavými úchyty na každé straně v kombinaci s držákem (brass knuckle) umožňuje nástoj držet a používat šesti různými způsoby. Každá strana je unikátní svým tvarem a rozměrem. Části, které jsou vyřezány laserem v designu RockTape nejsou určeny k léčbě.

 

„Mullet” je díky své lehkosti přenosný a použitelný tam, kde ho právě potřebujete. Má čtyři rozdílné hrany, které umožňují koplexní léčbu a zároveň nad očekávání lez použít jako otvírák na pivo 🙂 Části vyřezané laserem v designu RockTape nejsou určený k léčbě.

Součástí každého balení RockBlades 2.0 jsou hygienické desinfekční ubrousky a „RockRub” (zvláčňovadlo). Zvláčňovadlo obsahuje řepkový olej, včelí vosk a Vitamin E a je zcela bezzápachové. Ubrousky nezanechávají skvrny a jsou na alkoholové bázi.

Účinky výrobku nejsou klinicky testované na všechny druhy zranění, či situací. Účelem produktu není nahradit profesionální lékařskou péči a léčbu. O použití se poraďte s odborníkem.

 

Rozměry:

Mallet: váha: 450g
            velikost: 185mm x 115mm x 8,5mm
 
Mullet: váha: 187g
            velikost: 150mm x 112mm x 8,8mm

Balení: 1,5 kg