Vitamínový balíček pro posílení imunity 1

Akční a ve slevě kus Vitamínový balíček pro posílení imunity 1 od naší známé značky Mediskont snadno pořídíte ještě dnes za parádní cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 311 Kč.
Vitamínový balíček pro posílení imunity 1
Značka: Mediskont
311 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Revital C+ zinek+ Echinacea+ šípek 30 + 15 tablet

Je vhodným doplňkem pro posílení imunity při respiračních potížích. Vitamin C je významným antioxidantem a je potřebný pro tvorbu kolagenu, který působí podpůrně ve tkáních lidského těla- svalech, imunitního systému a stavu celého organizmu. 

Také zinek je významný pro funkci imunitního systému. Působí příznivě na kvalitu pokožky, vlasů a nehtů.

120 mg vitaminu C + 15 mg zinku.

Dávkování: dospělí 1 tableta denně, děti od 6 let 1/2 tablety denně, nechat rozpustit v ústech. Není určeno pro děti do 6 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré  stravy. 

eMVe Multivita+, 30 tablet

Pomáhá posilovat imunitu. Vitaminové tablety s minerálními látkami. Přípravek eMVe Multivita+ obsahuje vitamíny, minerály a další látky v kombinaci, která pomáhá posílit imunitní systém.

Dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Vápník, Hořčík, Vit. C 20 eff. tablet- citron

 

Snižuje pocit únavy a napomáhá stresu. Vitamin C posiluje imunitu.

Dávkování: dospělí 1 tableta denně. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Energit hroznový cukr multivitamin, 17 tablet- třešeň

Hroznový cukr obohacený o pět základních vitaminů. Dodá rychle potřebnou energii a posílí imunitu.

Dávkování: 3-4 tablety denně. Není vhodné pro děti do 3 let.

MaxiVita SEPTANGIN med a citron, 16 pastilek

Obsahuje přírodní látky med, citron,lipový květ a další éterické oleje, které mohou příznivě ovlivnit horní cesty dýchací a dutinu ústní.

Dávkování: Dospělí 1 pastilka 3-6x denně. Děti od 6. let 1 pastilka 2-3x denně. Pastilku nechejte rozpustit v ústech. Nepolykat. Nevhodné pro děti do 6. let.