FoamLite Foam Lite pěnové krytí se silikonem, 10 ks Rozměr: 8×8 cm

Krytí Foam Lite™ ConvaTec je tenké, přizpůsobivé krytí, které obsahuje vrstvu polyuretanové pěny. Je složené z voděodolného... více informací »
FoamLite Foam Lite pěnové krytí se silikonem
Značka: FoamLite
1 174 Kč
Ověřit dostupnost
Krytí Foam Lite™ ConvaTec je tenké, přizpůsobivé krytí, které obsahuje vrstvu polyuretanové pěny. Je složené z voděodolného...

Krytí Foam Lite™ ConvaTec je tenké, přizpůsobivé krytí, které obsahuje vrstvu polyuretanové pěny. Je složené z voděodolného vnějšího polyuretanového filmu a absorpčního pěnového polštářku s perforovaným jemným silikonovým adhezivem. Vnější vrstva filmu zabezpečuje voděodolnost, virovou a bakteriální ochranu, která chrání před externí kontaminací, čímž napomáhá snižovat riziko infekce. Film na krytí působí jako ochrana rány před bakteriemi a krví se šířícími patagonními viry.

Návod k použití:

  • Před aplikací krytí ránu a její okolí očistěte vhodným prostředkem na rány a osušte okolí. Ujistěte se, že na okolní kůži nejsou žádná změkčovadla a není mastná.
  • Zvolte takovou velikost, aby absorpční polštářek přesahoval rány nejméně o 1 cm, než je rána.
  • Vyjměte krytí ze sterilního obalu tak, abyste se co nejméně dotýkali povrchu, který přijde do kontaktu s ránou.
  • Podržte krytí nad ránou a vycentrujte střed krytí nad středem rány. Jemně překryjte ránu krytím a ujistěte se, že krytí přilne na ránu.
  • Odstranění- Krytí se musí vyměnit, kdykoli je to klinicky indikováno. Maximální doba nošení je 7 dní. Krytí odstraníte jeho jemným zatkačením na kůži a opatrným nadzdvihnutím jednoho rohu na krytí. pokračujte, dokud nejsou uvolněny všechny rohy. Opatrně nadzdvihněte krytí a následně zlikvidujte podle místních klinických požadavků.

Skladování:

Skladujte při pokojové teplotě 10°C- 25 °C. Chraňte před sluncem. Udržujte v suchu.

Indikace:

Krytí Foam Lite™ ConvaTec je určeno pro široké spektrum slabě secernujících ran až po nesecernující rány. Pod lékařským dohledem může být krytí Foam Lite™ ConvaTec použito na chronické rány i na akutní rány.

Kontraindikace:

Krytí Foam Lite™ ConvaTec se nesmí použít u osob s přecitlivělostí nebo alergickou reakcí na krytí jeho složky. Krytí Foam Lite™ ConvaTec není kompatibilní s výrobky na bázi oleje nebo změkčovadel, jako petrolej. Krytí Foam Lite™ ConvaTec nepoužívejte s okysličovadly, jako je peroxid vodíku nebo rozotky chlornanu.

Upozornění a bezpečnost: 

Před použitím si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Nepoužívejte pokud je obal poškozený. Produkt je určený na jedno použití a nesmí být použitý opakovaně. Sledujte přítomnost podráždění a následně to konzultujte se zdravotníkem.

 

Velmi prodávaný produkt FoamLite Foam Lite pěnové krytí se silikonem, 10 ks Rozměr: 8×8 cm lze koupit rovnou tu umístěný v sekci pěna! Získejte další kusy ve zmíněné rubrice za internetové ceny! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od výrobce FoamLite. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus FoamLite Foam Lite pěnové krytí se silikonem, 10 ks Rozměr: 8x8 cm od známé značky FoamLite můžete získat v naší nabídce skutečně levně. Momentálně k dispozici za 1 174 Kč.