Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Bílý ocet 10% 500 ml

Tento zlevněný kousek Bílý ocet 10% 500 ml od oblíbené značky Nanolab jednoduše můžete sehnat aktuálně na webu za báječnou cenu. Právě teď jen za 75,10 Kč. EAN: 8594201616310
Bílý ocet 10% 500
Více informací »
Značka: Nanolab
75,10
Popis produktu

Bílý ocet 10% 500 ml v rozprašovači
Poctivý ocet bez barvy vyrobený v Brně. Nepostradatelný pomocník každé ekologické domácnosti. Bílý ocet je univerzální ekologický přípravek šetrný k životnímu prostředí a pořídíte ho téměř „za pusu“. Jeho všestranné účinky znaly už naše babičky. Bez problému s ním vysmejčíte celou domácnost. Odmastí zaneřáděnou digestoř a poradí si s vodním kamenem v trubkách i pračce. Bílý ocet od Nanolabu je ideální náhrada téměř všech chemických čistidel. 
Klíčové vlastnosti a použití:

ocet je bez přidaného karamelu – čištěnou věc neobarví a nezanechá žádné fleky
použivá se k čištění kachliček, umyvadel, wc, dřezů apod. (v kombinaci se sodou)
likviduje pachy
odstraňuje vodní kámen z pračky, myčky, varné konvice…
naše babičky jej běžně používaly na hubení plevele, k dezinfekci ovoce a zeleniny, ošetření drobných ran a oděrků i proti černým plísním na stěnách
má jemnější aroma než klasický ocet
více než 30 rad a tipů jak na eko úklid najdete v Lexikonu pro velký úklid

Na doplnění lahvičky doporučujeme balení bílého octu 1L.
Složení: ocet kvasný lihový 10%Balení: 500 mlDostupné balení: 500 ml | 1 ltr | 3 ltr | 5 ltr | 10 ltr

Legislativní oznámení, které tady musí být v této podobě: Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Nevdechujte aerosoly. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachován přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal ve sběrně nebezpečného odpadu. Produkt není určen pro potravinářské účely a k přímé spotřebě. Skladujte za běžných podmínek v uzavřené nádobě. VAROVÁNÍ. 

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Dávkovač rozprašovač
Objem 500 ml
Český výrobek ano
Možnost doplnění ano
Koncentrace 10%
Antibakteriální ano
Hmotnost 500.000g