Phiten Titanium Tape X30 Aid (20 ks)

Tento nejprodávanější výrobek Phiten Titanium Tape X30 Aid (20 ks) od značky s dlouholetou tradicí Phiten máte možnost dostat zde opravdu výhodně! Nyní zakoupíte za 399 Kč.
Phiten Titanium Tape X30 Aid (20
Značka: Phiten
399 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Phiten Titanium Tape X30 Aid lze použít doslova kdekoliv!

Díky mimořádné pružnosti a odolnosti můžete tejpy aplikovat na malé plochy, například mezi prsty a na kloubech. Lepí se přímo na oblast napětí ve svalech. Průtok krve je díky Aquatitanu stimulován a přináší tak úlevu od svalového napětí. Bioelektrické impulsy jsou v oblasti aplikace vyvážené.
Vynikající elasticita v obou směrech (vodorovná a svislá) umožňuje, aby páska byla roztažena až třikrát více, než je její vlastní délka. Silná vodoodpudivost pomáhá udržet pásku na místě a může být bez obav použita během aktivit ve vodě.

titan-tape-x30-aid-stretchable_en

titan-tape-x30-aid-3times-stretchable_en

Vlastnosti:

  • AQUA TITAN ™ X30
  • Vynikající elasticita oboustranného roztažení (horizontálně i vertikálně) umožňuje aplikaci na zápěstí a kolena, stejně tak na menší klouby, jako jsou prsty a malá místa mezi prsty
  • Tenký, ale velmi odolný netkaný materiál s prodyšnou technologií udržuje vlhkost od pokožky a zabraňuje výskytu vyrážky nebo podráždění
  • Výborně odpuzuje vodu i pot, proto lze bez obav doporučit jak pro pobyt ve vod, tak při jakémkoliv sportu

titan-tape-x30-aid-breathable-water-repellent

Materiál:
100% polyurethan
elastická prodyšná tkanina obsahující titan

Rozměry:
7 x 2,1 cm (20 ks v balení)

Doporučení k použití:

  • Použijte pouze na čistou suchou pokožku.
  • V případě potřeby odstraňte chloupky.
  • Náplasti lze jednoduše umístit na jakékoliv místo, stačí pouze nalepit.
  • V závislosti na toleranci pokožky se tejpy mohou nosit po dobu několika dní. Z hygienických důvodů doporučujeme po 2-3 dnech vyměnit.

Upozornění:
Neaplikujte na otevřené rány. Pokud se objeví vyrážka, zarudnutí nebo svědění, odstraňte tejpovací náplast a v případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.

Vyrobeno v Japonsku