Nanolab Dezinfekční tekuté mýdlo s vůní levandule 300 ml

Antibakteriální mýdlo 300 ml nové generace přináší příjemný pocit čistoty a hebkosti. Obsahuje levandulový olej, který... více informací »
Nanolab Dezinfekční tekuté mýdlo s vůní levandule 300 ml
Značka: Nanolab
134 Kč
Ověřit dostupnost
Antibakteriální mýdlo 300 ml nové generace přináší příjemný pocit čistoty a hebkosti. Obsahuje levandulový olej, který...

Antibakteriální mýdlo 300 ml nové generace přináší příjemný pocit čistoty a hebkosti. Obsahuje levandulový olej, který přirozeně chrání vaši pokožku před přemnožením zhoubných mikroorganismů. Levandule je zkrátka velmi mocná bylina, která má navíc moc přenést vás do slunné Provence, kdykoli si půjdete umýt ruce. Účinky mýdla jsou dlouhotrvající, mýdlo je antiseptické a antialergenní a je  vhodné pro celou rodinu.

Vlastnosti:

  • zabíjí 99,9% bakterií, candida albicans, virus chřipky H1N1, e-coli, salmonela, listeria, herpes virus, staphylococcus aureus a koronavirus 
  • šetrné k rukám
  • hydratační složení je vhodné pro tu nejcitlivější pokožku
  • testováno laboratoří
  • vyrobeno tak, aby minimalizovalo riziko alergií

Použití:

Použití je jednoduché. Na vlhké ruce naneste přiměřené množství tekutého mýdla a třete o sebe prsty, dlaně, hřbety rukou a partie u nehtů po dobu 1 minuty. Dobře opláchněte čistou vodou. Pro důkladné umytí rukou vám stačí jedno stlačení pumpičky.

Účinná látka: 61g ethanol farmaceutický

Tento vynikající výrobek Nanolab Dezinfekční tekuté mýdlo s vůní levandule 300 máte možnost sehnat nyní na webu ve známé kategorii mýdla! Vyhledejte si parádní produkty z této známé sekce za báječnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od výrobce Nanolab. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka Nanolab pro své zákazníky dodává velmi kvalitní výrobky za příznivou cenu. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento designový produkt Nanolab Dezinfekční tekuté mýdlo s vůní levandule 300 ml od přední společnosti Nanolab lze nakoupit tady a teď právě ve slevě! Aktuálně za super cenu 134 Kč.