Plastová lahev krémová s černým rozprašovačem 500 ml

Hodně povedený produkt Plastová lahev krémová s černým rozprašovačem 500 ml od výrobce s dlouholetou historií Nanolab lze nakoupit tady teď právě za skvělou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 64 Kč. EAN: 8594201612626
Plastová lahev krémová s černým rozprašovačem
Značka: Nanolab
64 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tělo lahvičky: matná plastová lahvička/bílá plastová lékovka.Barva: krémová.Objem: 500 mlDávkovač: rozprašovač černý.
Plastové lahvičky u nás koupíte v objemech 100 ml, 200 ml, 300 ml, 500 ml s různými druhy uzávěrů.
Všestranné využitíVěnujete se výrobě kosmetiky nebo vedete non toxic domácnost? Potřebujete rozprašovač na květiny, další na odmašťovač a další na dezinfekci? Tyto lahvičky s rozprašovačem jsou jako stvořené pro všestranné využití. Lahvičky je možné využít také na dezinfekční roztok, který je dobré používat na veřejných místech, v kancelářích či školách. Lahve stačí naplnit dezinfekčním roztokem a umístit tam, kde je bude moci využít co nejvíce osob. Vhodný dezinfekční roztok můžete u nás zakoupit i ve velkém balení.
Dezinfekční mýdlo stále po ruceDávkovače kosmetiky oceníte ve větší domácnosti stejně jako v kanceláři s několika koupelnami. Do dávkovačů stačí nalít dezinfekční mýdlo nebo gel a umístit je na dostupné místo, aby je členové domácnosti nebo kolegové mohli opakovaně používat. Na obal můžete nalepit cedulky nebo na ně psát lihovým fixem. Díky tomu vždy budete vědět, zda jde o mýdlo či gel. Lahvičky se také mohou hodit pro výrobu kosmetiky nebo do nich při cestování můžete dávkovat své oblíbené kosmetické produkty.
Ekologický materiál? Ano.Lahvička je vyrobena z polyethylentereftalátu (PET), jehož výhodou je především vysoká odolnost a dobrá recyklovatelnost. Jakmile vám tedy za pár let lahvička přestane sloužit nebo si pořídíte novou, tuto můžete bez problému vytřídit.
Možné dávkovače

Barva Béžová
Objem 500 ml
Povrch mat
Uzávěr rozprašovač (černý) 24/410
Hmotnost 30.000g