Beauty Formulas sada 3ks dětských zubních kartáčků Jemný 8-12

Beauty Formulas dětský zubní kartáček Junior, jemný. Zubní kartáček je speciálně upraven pro děti od 8let. Kartáček má... více informací »
Beauty Formulas sada 3ks dětských zubních kartáčků Jemný 8-12
Beauty Formulas dětský zubní kartáček Junior, jemný. Zubní kartáček je speciálně upraven pro děti od 8let. Kartáček má...

Beauty Formulas dětský zubní kartáček Junior, jemný. Zubní kartáček je speciálně upraven pro děti od 8let. Kartáček má jemná, lehce zkosená vlákna, která se lépe dostanou i do mezizubních prostor a zajistí tak efektivnější vyčištění zubů i oblastí podél dásní. Kartáček má ergonomicky tvarovanou protiskluovou rukojeť určenou speciálně pro dětské ruce, dlouhý flexibilní krk zmírňuje tlak kartáčku na zubech vytvořený během jejich čištění. Dentisté a dentální hygienisté doporučují vyměnit kartáček každé 3 měsíce.


Oblíbený a kvalitní produkt jde sehnat teď tady na stránkách v oblíbené kategorii dítě. Pořiďte si akční produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty značky Beauty Formulas. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Beauty Formulas vám poskytuje top výrobky za extra cenu!

Tento nejprodávanější produkt Beauty Formulas sada 3ks dětských zubních kartáčků Jemný 8-12 od známého výrobce Beauty Formulas můžete získat na našich stránkách teď právě v bezva akci! Nyní pořídíte za 29 Kč.