BSN Leukosan Adhesive – tkáňové lepidlo

Leukosan Adhesive sterilní, vysoce viskózní lepidlo pro uzavření pokožky po drobných řezných ranách, po malých chirurgických... více informací »
BSN Leukosan Adhesive -
Značka: BSN
399 Kč
Ověřit dostupnost
Leukosan Adhesive sterilní, vysoce viskózní lepidlo pro uzavření pokožky po drobných řezných ranách, po malých chirurgických...

Leukosan Adhesive sterilní, vysoce viskózní lepidlo pro uzavření pokožky po drobných řezných ranách, po malých chirurgických zákrocích. Je určené pouze pro lokální aplikaci.

Upozornění:

Balení je určené na jedno použítí, opětovým použitím lepidla může dojít ke kontaminaci tělesných tekutin a tkání předchozích pacientů a tím vystavením rizika infekce.

Aplikace:

1. Důkladně vyčistěte, očistěte a usušte a připravte pokožku kolem rány.

2. Vyjměte tubičko a dva aplikátory ze sterilního obalu.

3. Vyberte hrot vhodný pro zranění (jemný hrot je určen pro přesné uzavření, houbička pro širší použití. Můžete také použít první jemný hrot a poté houbičku).

4. Držet tubičku otvorem nahoru a našroubujte vybraný aplikátor. Opatrně ať nedojde ke stlačení tubičky.

5. Během aplikace používejte prsty ve sterilních rukavicích, nebo pinzetu.

6. Naneste tenkou vrstvu lepidla a přilepte okraje pokožky rovnoměrným pohybem. Jedna vrstav je dostatečná pro bezpečné a trvalé uzavření rány. Přidržte adaptaci minimálně 25 vteřin.

7. Po nanasení první vrtsty můžete nanést druhou širší vrstvu pomocí houbičky pro vytvoření antimikrobiálního filmu.

8. Jakmile lepidlo na kůži nelepí, vytváří bezpečný a ochranný film. Následně můžete aplikovat obvaz, ujistěte se, zda nemůže dojít k přilepení k pokožce.

 

Obsah:

0,7 ml


Oblíbený a kvalitní produkt BSN Leukosan Adhesive – máte možnost koupit právě na našem webu umístěný v kategorii sportovní medicína. Nyní můžete najít zlevněné zboží z této populární kategorie ve výprodejové akci!

Nejprodávanější produkt BSN Leukosan Adhesive - tkáňové lepidlo od přední společnosti BSN pohodlně pořídíte právě za zcela nejnižší cenu. Nabídka od 399 Kč.