Agrola AdBlue 5 l

Pokud máte auto s naftovým motorem, mohl by vám přijít vhod čistý roztok AdBlue®. Je to speciální kapalina používaná s... více informací »
Agrola AdBlue 5 l
Značka: Mediskont
258 Kč
Ověřit dostupnost
Pokud máte auto s naftovým motorem, mohl by vám přijít vhod čistý roztok AdBlue®. Je to speciální kapalina používaná s...

Pokud máte auto s naftovým motorem, mohl by vám přijít vhod čistý roztok AdBlue®. Je to speciální kapalina používaná s katalyzátory spalování paliva za účelem výrazného snížení emisí oxidu dusíku NOX. Tento roztok je vyvinut speciálně pro naftové motory s výfukovým systémem opatřeným selektivní katalytickou redukcí SCR.

Roztok AdBlue®  je tvořen demineralizovanou vodou a močovinou. Pomůže vám vyhovět emisním normám Euro 4, Euro 5 i Euro 6 díky snížení škodlivých emisí NOX vašich výfukových plynů. AdBlue® je znám pod názvem AUS 3, což znamená, že obsah močoviny v roztoku je 32,5 %. plyny.

Upozornění: tento kanystr neobsahuje nálevku.

Tento diskontní produkt Agrola AdBlue 5 l můžete koupit právě nyní tu na našich stránkách ve známé rubrice hobby. Mrkněte na další produkty z této rubriky ve slevě! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Mediskont vám nabízí kvalitní zboží..

Tento exkluzivní kus Agrola AdBlue 5 l od společnosti s výborným jménem Mediskont pohodlně nakoupíte momentálně na našich stránkách výhodně. Levně za 258 Kč.