Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Angelli Aroma difuzér dřevěná koule

Akční a ve slevě produkt Angelli Aroma difuzér dřevěná koule od výrobce s dlouholetou historií Angelli máte možnost pořídit v aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu! Nabídka od 399 Kč. EAN: 8594201618390
Angelli Aroma difuzér dřevěná
Více informací »
Značka: Angelli
399
Popis produktu

Angelli Aroma difuzér 60 ml s barevným LED páskem
Aroma difuzér je vhodný pro každodenní použití pro místnosti velmi suchým vzduchem.
Proč užívat aroma difuzér? Difuzéry jsou výborným společníkem při meditacích, při problémech s dýcháním, alergiích a spánku, kde příliš suchý vzduch dráždí hrtan a my nemůžeme pořádně dýchat. Lze je používat s vonnými oleji a nebo bez, nicméně je dokázané, že naše tělo reaguje pozitivně na různé vůně. Při zvolení správné vůně můžeme navolit požadovanou atmosféru, vylepšit si náladu nebo se uvolnit.
7 výhod Aroma difuzéru:

krásný design imitace dřeva
tichý chod – v provozu ho neuslyšíte
LED proužek měnící barvy
kombinuje účinky zvlhčování vzduchu s aromaterapií
časovač vypnutí 1H / 2H
automatické vypnutí po odčerpání vody

Jak se používáNaplňte vnitřní nádobku vodou a přidejte 5-15 kapek 100% přírodního esenciálního oleje LeFleur. Difuzér uzavřete a přístroj zapněte.
Čištění difuzéruPoužívání aroma difuzéru je velmi prospěšné pro váš dýchací systém, je však nutné jej pravidelně čistit, abyste zabránili vzniku plísní a baktérií. Aroma difuzér se snadno čistí pomocí peroxidu vodíku.
1. Nalejde do vnitřní nádobky 20 ml 3% peroxidu vodíku a doplňte vodou.2. Nechte půl hodiny působit.3. Poté nádobku vypláchněte čistou vodou.4. Provádějte měsíčně.
Specifikace:Rožměry: 100 mm x 100 mm x 100 mmHmotnost: 120 gKapacita nádobky na vodu: 60 mlVýkon zvlhčovače: 15 – 20 ml/hodPříkon: 2WMateriál: PP/ABS
Obsah balení:Aroma difuzérNapájecí adaptérNávod

Barva Hnědá
Objem 60 ml
Záruční doba 3 roky
Hmotnost 630.000g