Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Angelli iAroma difuzér AH3 s textilním krytem

Angelli iAroma difuzér AH3 s textilním krytem vám umožní vytvořit domácí spa atmosféru pomocí esenciálních olejů. Navíc se skvěle hodí k modernímu interiéru díky svému textilnímu krytu. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si relaxaci ve svém domově!
EAN: 8594201618383
Angelli iAroma difuzér AH3 s
Ověřit dostupnost
Značka: Angelli
1 490
Popis produktu

Angelli Aroma difuzér 300 ml s nočním osvětlením
Aroma difuzér je vhodný pro každodenní použití pro místnosti velmi suchým vzduchem.
Proč užívat aroma difuzér? Difuzéry jsou výborným společníkem při meditacích, při problémech s dýcháním, alergiích a spánku, kde příliš suchý vzduch dráždí hrtan a my nemůžeme pořádně dýchat. Lze je používat s vonnými oleji a nebo bez, nicméně je dokázané, že naše tělo reaguje pozitivně na různé vůně. Při zvolení správné vůně můžeme navolit požadovanou atmosféru, vylepšit si náladu nebo se uvolnit.
7 výhod Aroma difuzéru:

krásný design
tichý chod – v provozu ho neuslyšíte
noční osvětlení
kombinuje účinky zvlhčování vzduchu s aromaterapií
časovač vypnutí 1H / 2H / 4H
dálkové ovládání
automatické vypnutí po odčerpání vody

Jak se používáNaplňte vnitřní nádobku vodou a přidejte 5-15 kapek 100% přírodního esenciálního oleje LeFleur. Difuzér uzavřete a přístroj zapněte.
Čištění difuzéruPoužívání aroma difuzéru je velmi prospěšné pro váš dýchací systém, je však nutné jej pravidelně čistit, abyste zabránili vzniku plísní a baktérií. Aroma difuzér se snadno čistí pomocí peroxidu vodíku.
1. Nalejde do vnitřní nádobky 50 ml 3% peroxidu vodíku a doplňte vodou.2. Nechte půl hodiny působit.3. Poté nádobku vypláchněte čistou vodou.4. Provádějte měsíčně.
Specifikace:Dálkové ovládání: anoRožměry: 188 mm x 138 mm x 168 mmHmotnost: 415 gKapacita nádobky na vodu: 300 mlVýkon zvlhčovače: 35 ml/hodPříkon: 11W (max)
Obsah balení:Aroma difuzérNapájecí adaptérDálkové ovládáníNávod

Barva Šedá
Objem 300 ml
Dálkové ovládání ano
Záruční doba 3 roky
Hmotnost 630.000g