Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Angelli Aroma difuzér s krystaly himálajské soli

Kvalitní a oblíbený kus Angelli Aroma difuzér s krystaly himálajské soli od této skvělé značky Angelli lze pořídit v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu! Právě teď jen za 990 Kč. EAN: 8594201618406
Angelli Aroma difuzér s krystaly
Více informací »
Značka: Angelli
990
Popis produktu

Angelli Aroma difuzér v designu dřeva 200 ml s krystaly himalájské soli
Aroma difuzér je vhodný pro každodenní použití pro místnosti velmi suchým vzduchem.
Proč užívat aroma difuzér? Difuzéry jsou výborným společníkem při meditacích, při problémech s dýcháním, alergiích a spánku, kde příliš suchý vzduch dráždí hrtan a my nemůžeme pořádně dýchat. Lze je používat s vonnými oleji a nebo bez, nicméně je dokázané, že naše tělo reaguje pozitivně na různé vůně. Při zvolení správné vůně můžeme navolit požadovanou atmosféru, vylepšit si náladu nebo se uvolnit.
6 výhod Aroma difuzéru:

krásný design imitace dřeva
tichý chod – v provozu ho neuslyšíte
zásobník na himalájskou sůl
kombinuje účinky zvlhčování vzduchu s aromaterapií
časovač vypnutí 1H / 2H
automatické vypnutí po odčerpání vody

Jak se používáNaplňte vnitřní nádobku vodou a přidejte 3 – 5 kapek 100% přírodního esenciálního oleje LeFleur. Difuzér uzavřete a přístroj zapněte.
Čištění difuzéruPoužívání aroma difuzéru je velmi prospěšné pro váš dýchací systém, je však nutné jej pravidelně čistit, abyste zabránili vzniku plísní a baktérií. Aroma difuzér se snadno čistí pomocí peroxidu vodíku.
1. Nalejde do vnitřní nádobky 60 ml 3% peroxidu vodíku a doplňte vodou.2. Nechte půl hodiny působit.3. Poté nádobku vypláchněte čistou vodou.4. Provádějte měsíčně.
Specifikace:Rožměry: 140 mm x 140 mm x 186 mmDálkové ovládání: anoHmotnost: 315 gKapacita nádobky na vodu: 200 mlPříkon: 9WMateriál: PP/ABS
Obsah balení:Aroma difuzérDálkové ovládáníHimalájskou sůlNapájecí adaptérNávod

Barva Hnědá
Objem 200 ml
Záruční doba 3 roky
Hmotnost 630.000g

Více produktů z kategorie Aroma lampy a difuzéry