OD BABIČKY: balíček na výrobu domácí aviváže 1L Máta peprná

OD BABIČKY balíček na výrobu domácí aviváže 1L Svěží prádlo je základ, to už věděly naše babičky. No a jelikož v době... více informací »
OD BABIČKY: balíček na výrobu
Značka: Nanolab
81,40 Kč
Ověřit dostupnost
OD BABIČKY balíček na výrobu domácí aviváže 1L Svěží prádlo je základ, to už věděly naše babičky. No a jelikož v době...

OD BABIČKY balíček na výrobu domácí aviváže 1L
Svěží prádlo je základ, to už věděly naše babičky. No a jelikož v době jejich mládí nebylo na výběr tolik pracích prostředků a aviváží jako dnes, tak si je připravovaly doma.
Domácí aviváž OD BABIČKY můžete přidávat ke každému praní. Jedná se o náhradu za kupovanou aviváž z obchodu. Prát byste měli minimálně na 45°C, což je teplota, která vám zajistí čistotu prádla.
Obsah balíčku:
10 g jedlé sody 800 ml bílého octa0,5 ml 100% přírodního esenciálního oleje (dle vlastního výběru)1L lahev na domácí aviváž
Postup přípravy je velmi jednoduchý:
1. Obsah lahve s bílým octem přelejte do misky nebo hrnce a dolejte 200 ml horké vody.2. Přidejte celý obsah sáčku s jedlou sodou. 3. Roztok dobře promíchejte.4. Až se vytratí bublinky, přidejte obsah celého flakónku s vonnou esencí.5. Opět důkladně promíchejte.6. Přelejte do dodané lahve 1L.7. Aviváž je hotová. 
Domácí aviváž je velmi šetrná, bez chemie a zajistí voňavější i měkčí prádlo a také čistší pračku.
Dávkování do praní: dávkujte 2-6 polévkových lžic do přihrády na aviváž podle svých zvyklostí. Před použitím lahev protřepejte.Skladujte za běžných podmínek. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Objem 1000 ml
Esenciální olej Máta peprná
Hmotnost 1000.000g


Zajímavý produkt lze pořídit teď tady na stránkách v populární rubrice prací prostředky. Nyní najdete zlevněné produkty z této populární rubriky ve slevě. Náš sortiment je široký, podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce Nanolab. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Nanolab vám může nabídnout kvalitní sortiment..

Kvalitní výrobek OD BABIČKY: balíček na výrobu domácí aviváže 1L Máta peprná od známé kvalitní značky Nanolab můžete sehnat momentálně na webu pořád výhodně! Právě lze objednat jen za 81,40 Kč.