OD BABIČKY: balíček na výrobu domácího pracího gelu 1L Pomeranč

OD BABIČKY balíček na výrobu domácího pracího gelu 1L Svěží a čisté prádlo je základ, to už věděly naše babičky. No a... více informací »
OD BABIČKY: balíček na výrobu domácího pracího gelu 1L
Značka: Nanolab
163,80 Kč
Ověřit dostupnost
OD BABIČKY balíček na výrobu domácího pracího gelu 1L Svěží a čisté prádlo je základ, to už věděly naše babičky. No a...

OD BABIČKY balíček na výrobu domácího pracího gelu 1L
Svěží a čisté prádlo je základ, to už věděly naše babičky. No a jelikož v době jejich mládí nebylo na výběr tolik pracích prostředků a aviváží jako dnes, tak si je připravovaly doma. Balíček OD BABČKY na výrobu domácího pracího prostředku, lépe řečeno, gelu na praní – kromě toho, že je účinný, je také velmi šetrný k vaší pračce.
Balíček na výrobu domácího pracího gelu obsauje:
25 g Marseillského mýdlo ve formě vloček (bez obsahu syntetických barviv, aromat a konzervantů)30 g Jedlé sody0,5 ml 100% přírodního esenciálního oleje (dle vlastního výběru)1L lahev na domácí prací gel
Postup přípravy je velmi jednoduchý:
1. Připravte si 1 litr horké vody – např. do misky nebo hrnce.2. Přidejte celý obsah sáčku s Marseillským mýdlem.3. Za občasného promíchávání nechejte mýdlo rozpustit.4. Přidejte celý obsah sáčku s jedlou sodou.3. Směs dobře promýchejte.4. Až se vytratí krystalky sody, přidejte 10-20 kapek vonné esence.5. Opět důkladně promíchejte a nechejte přípravek vychladnout.6. Po vychladnutí přelejte do 1L lahve, která je součástí balíčku.7. Prací gel je hotový.

Marseillské mýdlo je účinné již od nízkých teplot. Je vhodné na běžné prádlo, jemné tkaniny, velmi vhodné je na vlnu. Mýdlo je vhodné i na praní plínek a kojeneckého oblečení.

Dávkování do praní: dávkujte 4-10 polévkové lžíce do přihrády na prací prostředek podle svých zvyklostí. Před použitím lahev protřepejte. Prací teplota: 30°C – 90°C
Gel je vhodný jak na barevné tak na bílé prádlo

Objem 1000 ml
Určení na bílé i barevné prádlo
Esenciální olej Pomeranč
Hmotnost 1000.000g

Žádaný kus pořídíte mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice prací prostředky! Připravili jsme pro vás akční výrobky z této oblíbené kategorie v akci! Známá značka Nanolab nabízí prvotřídní výrobky.. Udělejte si radost! To ale není vše, naše nabídka je široká. Mrkněte také na více produktů od značky Nanolab. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Nový výrobek OD BABIČKY: balíček na výrobu domácího pracího gelu 1L Pomeranč od spolehlivé značky Nanolab jednoduše seženete zde teď za výborné peníze. Nyní získáte od 163,80 Kč.