Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

BOSU NexGen Pro Balance Trainer

Zlepšte svou rovnováhu a koordinaci s BOSU NexGen Pro Balance Trainerem! Tento profesionální tréninkový nástroj nabízí nekonečné možnosti cvičení pro všechny úrovně fitness. Navíc nová generace nabízí vylepšený design s větší stabilitou a odolností. Objednejte si jej ještě dnes a posuňte svůj trénink na další úroveň!
EAN: 0331499079361
BOSU NexGen Pro Balance
Ověřit dostupnost
Značka: Bosu
5 250

BOSU® je zkratka pro „both sides up“. BOSU® NexGen Pro Balance Trainer  může být používán plošinou buď nahoru nebo dolu pro spoustu balančních cvičení. Pevná plošina má 65 cm v průměru a kupole by se měla nafukovat, dokud není pevná. Texturovaný povrch vám umožní co nejefektivnější využití díky přesnému držení těla a pozice při daném cvičení, kardio, pohyblivost, sílu, bodyCore, rovnováhu a mobilitu. 

BOSU® je navržený tak, aby zapojil koordinaci těla a schopnost udržet rovnováhu při každé pozici cvičení v oblasti fitness a rehabilitace. Toto dynamické cvičební nářadí přidává prvek mnohostrannosti k širokému okruhu sportovního tréninku aerofobního čí silového charakteru. Může být kombinován i s dalším nářadím, což umožňuje využívat obrovský zásobník cviků pro klienta od začátečnické úrovně až po vrcholové sportovce.

Balení obsahuje cvičební manuál a ruční pumpičku.

Rozměry:
průměr cca 65 cm
výška cca 20 cm 
váha 8,5 kg

Barva:
světle modrá

Materiál:
pvc/plast

Původ:
Taiwan