TheraBand Thera-Band CLX Provedení: maximální zátěž, zlatá

CLX je zkratka pro systém propojených smyček. Jedná se o elastickou cvičební pomůcku, tvořenou propojenými oky, do kterých dle... více informací »
TheraBand Thera-Band CLX Provedení:
Značka: TheraBand
614 Kč
Ověřit dostupnost
CLX je zkratka pro systém propojených smyček. Jedná se o elastickou cvičební pomůcku, tvořenou propojenými oky, do kterých dle...

CLX je zkratka pro systém propojených smyček. Jedná se o elastickou cvičební pomůcku, tvořenou propojenými oky, do kterých dle potřeby a konkrétního cviku vložíte nohy a ruce a propojíte tak vaše tělo soustavou odporových gum.

Díky tomu, že ruce můžete do smyček zasunout a nemusíte gumu držet, máte volné ruce, například pro cviky s míčem pro odporový trénink míčových sportů. Systém propojených smyček CLX je natolik přirozenou a intuitivní cvičební pomůckou, že pokaždé, když s ním budete cvičit, přijdete na nový způsob jeho využití.

Délka:
Thera-Band CLX je 2 m dlouhý a 5 cm široký, 11 smyček.

Tento levný produkt TheraBand Thera-Band CLX Provedení: maximální zátěž, můžete dostat právě nyní tady na webu v populární rubrice fitness! Podívejte se na ještě další produkty ze zmíněné rubriky za internetové ceny. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od výrobce TheraBand. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka TheraBand pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží.! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Oblíbený a kvalitní produkt TheraBand Thera-Band CLX Provedení: maximální zátěž, zlatá od odblíbeného výrobce TheraBand máte možnost nakoupit v naší internetové nabídce levně. Zrovna teď v akci za 614 Kč.