Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Chrániče kolen Rocktape Knee Caps Assassins 7 mm Barva: lebka, Velikost: XS

Chrániče kolen Rocktape Knee Caps Assassins 7 mm v barvě lebka a velikosti XS jsou ideálním doplňkem pro sportovce, kteří chtějí chránit svá kolena před zraněním během tréninku nebo zápasů. Vysoce kvalitní materiál a 7mm silná vrstva zaručují maximální ochranu a pohodlí při každém pohybu. Objednejte si je ještě dnes a vychutnejte si bezpečný a pohodlný trénink!
Chrániče kolen Rocktape Knee Caps Assassins 7
Ověřit dostupnost
Značka: RockTape
750

Vaše zbraň pro úspěšný trénink bez zranění! Nejnovější chrániče kolen RockTape Knee Caps Assasins budou chránit Vaše kolena při každém tréninku a Vy můžete posunout svůj výkon ještě dál. Chrániče kolen RockTape Knne Caps Assasins byly vyvinuty, testovány a vyrobeny ve spolupráci s CrossFit legendami jako je Jason Khalipa, Ashley Horner Marcus Filly a Neal Maddow. Využijete je ale nejen při CrossFitu, hodí se pro vzpírání, HIT trénink, intervalový trénink, překážkové závody, běh, jízdu na kole a mnoho dalších funkčních tréninků.

Jsou mnohem robustnější a zároveň pevnější díky dvojitým stehům. Speciálně navrženy tak, aby udržovaly kompresi, stabilitu, teplo a správný krevní oběh a tím zajistily bezpečí a komfort při funkčním cvičení, jako jsou tahy nebo dřepy. Díky své konstrukci drží po celou dobu tréninku přesně tam, kde mají.

Vyrobeny z extra silného neoprenu a 4vrstvé lycry, díky které jsou pohodlné a prodyšné.

Velikosti (obvod kolene uprostřed čéšky):

XS: 29 cm a menší
S: 29 cm – 34 cm
M: 34 cm – 36 cm
L: 36 cm – 38 cm
XL: 38 cm a větší

Tloušťka materiálu:
7 mm (silná stabilizace a opora)

Balení:
prodává se v páru (2 chrániče v balení)

Materiál:
90 % neoprén, 10 % nylon

Údržba:
ruční praní do 30 C, nesušit v sušičce

Vyrobeno:
Čína