Ovčí věci Ledvinový pás z ovčího rouna Barva: přírodní

Ledvinový pás je vyroben z ovčího rouna, které vytváří tzv. suché teplo. Díky němu vám pás uleví od bolestí různého typu... více informací »
Ovčí věci Ledvinový pás z ovčího
Značka: Ovčí věci
290 Kč
Ověřit dostupnost
Ledvinový pás je vyroben z ovčího rouna, které vytváří tzv. suché teplo. Díky němu vám pás uleví od bolestí různého typu...

Ledvinový pás je vyroben z ovčího rouna, které vytváří tzv. suché teplo. Díky němu vám pás uleví od bolestí různého typu (bolestí zad, menstruačních bolestí), také zabraňuje prochladnutí a pozitivně působí také na problémy s močovými cestami. Ledvinový pás také zpevní vaše záda.

Velikost bederní části: 70cm x 26cm, celková délka s popruhy 160cm.

Materiál: 100% ovčí vlna MERINO

Super produkt je dostupný aktuálně na webu v populární sekci ortézy, podpory a vložky do bot. Získejte unikátní produkty z této populární kategorie za báječnou cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele Ovčí věci. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Ovčí věci Ledvinový pás z ovčího rouna Barva: přírodní od oblíbené značky Ovčí věci lze koupit v naší nabídce skutečně levně. Nabídky od 290 Kč.