Batist Batisept pěnové mýdlo 500 ml

BATISEPT PĚNA je používána pro hygienické omývání rukou a desinfekci ve zdravotnických zařízeních (umývání rukou a kůže... více informací »
Batist Batisept pěnové mýdlo 500 ml
Značka: Batist
149 Kč
Ověřit dostupnost
BATISEPT PĚNA je používána pro hygienické omývání rukou a desinfekci ve zdravotnických zařízeních (umývání rukou a kůže...

BATISEPT PĚNA je používána pro hygienické omývání rukou a desinfekci ve zdravotnických zařízeních (umývání rukou a kůže celého těla před chirurgickými zákroky či vyšetřeními), potravinářském, farmaceutickém a kosmetickém průmyslu i domácnosti.

Objem: 500 ml


Kvalitní a žádaný produkt Batist Batisept pěnové mýdlo 500 lze nakoupit právě nyní tady u nás ve známé rubrice zdravotnický materiál! Mrkněte na oblíbené zboží z naší sekce ve výprodejové akci! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další kvalitní zboží od značky Batist. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Batist svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží za super ceny.

Vynikající produkt Batist Batisept pěnové mýdlo 500 ml od značky s tradicí a dobrou pověstí Batist jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě napořád výhodně. Ceny již od 149 Kč.