Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

TriggerDinger Small Buddy

TriggerDinger Small Buddy je vynikající nástroj pro trénink psů. Jedná se o malý a lehký předmět, který lze snadno držet v ruce a používat k tréninku různých povelů. S TriggerDinger Small Buddy můžete zlepšit poslušnost svého psa a rozvíjet jeho dovednosti. Objednejte si tento skvělý tréninkový nástroj ještě dnes!
EAN: 4270001738103
TriggerDinger Small Buddy

TriggerDinger Small Buddy díky hlavě o průměru 2,5 cm aktivně spouští krevní oběh a tím zajišťuje přísun kyslíku do namožených svalů, přičemž dochází k uvolnění napětí. Během používání dochází k odstranění zánětlivých látek z fascií.

K bolestivému napětí může přispět například špatné držení těla, sedavé zaměstnání, či namáhavý trénink. Díky TriggerDinger Small Buddy můžete masírovat jednotlivé spoušťové body a podpořit tak rychlejší regeneraci tkání. Hlavice o rozměru 2,5 cm působí jako palec terapeuta, čímž je bolest potlačena hloubkovou akupresurou.

Výrobek je vyroben z otěruvzdorného, robustního materiálu, čímž zaručuje dlouhou životnost bez ztráty funce i při opakovaném použití. 

 

Použitelný zejména pro:

  • svaly zad
  • svaly krku
  • svaly předloktí
  • manžety rotátoru

Rozměry:

8 x 5 x 2,5cm

Váha:

114g

Material:

polyamid a skleněná vlákna (vyrobeno 3D technologií)

Země původu:

Německo

 

 

 

 

Více produktů značky TriggerDinger