Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Antigenní rychlotest na COVID-19 z přední části nosu: 5 ks

Tento oblíbený produkt Antigenní rychlotest na COVID-19 z přední části nosu: 5 ks od společnosti Singclean můžete najít právě teď za akční cenu. V akci od 199 Kč. EAN: 6936020115094
Antigenní rychlotest na COVID-19 z přední části nosu:
Více informací »
Značka: Singclean
199
Popis produktu

Singclean Antigen rychlotest na COVID-19 z přední části nosu: 5 ks
EXP: 2024-08-01
COVID-19 Antigen Test Kit (koloidní zlato) – rychlý antigenní test na přítomnost koronaviru (SARS-CoV-2) pro výtěr z nosu. Výtěrový test s koloidním zlatem do 15 minut detekuje virus v jeho inkubační periodě v akutní fázi a počáteční fázi nemoci.

rychlý
spolehlivý s přesností: 99,69 %
výsledek do 15 minut
bez nutnosti odesílat vzorky do laboratoře
snadné a bezbolestné použití v pohodlí domova či kanceláře
výtěr z nosu
detekuje všechny mutace viru SARS-CoV-2
návod je v českém jazyce
účinnost: 99,92 %
celková přesnost: 98,84 %

 Sada obsahuje 1 ks testu.

1x testovací kazeta
1x extrakční pufr
1x extrakční zkumavka
1x tyčinka s vatovým tamponem
návod k použití

Krabičku lze použít jako stojan na zkumavku.
Test lze skladovat při pokojové teplotě nebo v chladu (4–30 °C). Testovací sada je stabilní do data expirace vytištěného na uzavřeném pouzdru. Testovací sada musí až do použití zůstat v uzavřeném pouzdře. Chraňte před mrazem. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.
PROVEDENÍ TESTU
Před testováním nechte testovací kazetu, vzorek a pufr pro extrakci antigenu rekalibrovat na pokojovou teplotu (15-30 °C).
1. Vyjměte testovací kazetu z uzavřeného fóliového sáčku a použijte ji co nejdříve. Nejlepších výsledků bude dosaženo, pokud je test proveden do jedné hodiny.2. Umístěte testovací zařízení na čistý a rovný povrch.
POSTUP TESTU
1. Vyberte si jednu z možností A nebo B pro odběr testovacího vzorku.
A) Požádejte pacienta, aby odstranil sekrety na povrchu přední nosní dutiny, aby byla hlava mírně nakloněná a jemně a pomalu zasuňte odběrovou štětičku do přední dutiny nosní(nosní dírky) a několikrát otočte pro správný odběr epiteliálních buněk z hlenu. Zůstaňte několik sekund pro vstřebání sekretů a poté jemným točením vytáhněte štětičku. 

B) Při výtěru ze zadní stěny dutiny ústní zaveďte sterilní odebírací štětičku, dodanou v soupravě, do oblasti zadní stěny hltanu, mandlí a dalších zanícených oblastí. Dbejte, aby se štětička nedotýkala jazyka, tváří a zubů. 

2. Umístěte zkumavku na extrakci antigenu na pracovní stůl. Umístěte lahvičku s pufrem pro extrakci antigenu svisle dolů, stlačte lahvičku, aby pufr odkapával volně do extrakční zkumavky tak, aniž byste se dotkli okraje zkumavky a přidejte 6 kapek (asi 200 µl) do extrakční trubice.3. Vložte tamponový vzorek do extrakční zkumavky s předem přidaným s pufrem pro extrakci antigenu a přibližně 10krát otáčejte tyčinkou s tamponem. Přitlačte hlavu tamponu ke stěně zkumavky, aby se uvolnil antigen z tamponu, a poté jej nechte asi minutu stát.4. Vytahujte tyčinku a přitom stlačte špičku tamponu, aby z tamponu vyteklo co nejvíce tekutiny. Použité tampony zlikvidujte v souladu s metodami likvidace biologického odpadu.5. Nainstalujte odkapávač na extrakční zkumavku a pevně ji uzavřete a nechejte asi 1 minutu stát.6. Otevřete sáček z hliníkové fólie a vyjměte testovací kazetu, přidejte 3 kapky (přibližně 100 µl) do otvoru určenému pro vzorek na testovací kazetě (nebo přidejte 100 µl pomocí pipety) a spusťte časovač.7. Po patnácti minutách lze vyčíst výsledek. Neprovádějte výklad výsledku po 20 minutách, jelikož výsledky testu již mohou být zkreslené.

Pozitivní:Pokud se objeví jak kontrolní linie (C), tak testovací linie (T), znamená výsledek přítomnostAntigen COVID-19 (SARS-CoV-2) ve vzorku. Výsledek je pozitivní COVID-19.Negativní:Pokud se objeví pouze kontrolní linie (C), výsledek ukazuje, že ve vzorku nebyly detekovány žádné antigeny COVID-19 (SARS-CoV-2). Výsledek je negativní COVID-19.Neplatný:Pokud se kontrolní čára (C) po provedení testu neobjeví, je výsledek považován za neplatný. Nejpravděpodobnějším důvodem selhání kontrolní linky je nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné postupy. Zkontrolujte postup a opakujte test s novou testovací soupravou
 
Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Tento test používáme k vlastnímu testování všech zaměstnanců.

Počet ks 5
Hmotnost 50.000g