Medi Epibrace – epikondylární páska na tenisový loket Barva: černo-zelená

Epibrace je možné nosit ne levé i pravé ruce. Měkká pelota umožňuje optimální kompresi. Epibrace se vyrábí v jedné velikosti... více informací »
Medi Epibrace - epikondylární páska
Značka: medi
575 Kč
Ověřit dostupnost
Epibrace je možné nosit ne levé i pravé ruce. Měkká pelota umožňuje optimální kompresi. Epibrace se vyrábí v jedné velikosti...

Epibrace je možné nosit ne levé i pravé ruce. Měkká pelota umožňuje optimální kompresi. Epibrace se vyrábí v jedné velikosti na pravou i levou ruku.

Indikace: entezopatie v oblasti lokte (tenisový a oštěpařský loket).

Na záložce Soubory naleznete návod k této epikondylární pásce.

Velikost:
Univerzální

Použití:
na levou i pravou ruku

Barva:

černo-šedá

černo-zelená limetka

růžovo-šedá


Akční a ve slevě produkt Medi Epibrace – epikondylární páska na tenisový loket Barva: černo-zelená máte možnost získat taky na našem webu v populární rubrice zdravotní bandáže a ortézy. Nyní můžete získat nové produkty z této oblíbené kategorie ve slevě! V očích zákazníků populární značka medi dlouhodobě nabízí skvělé produkty.! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. To ovšem není všechno, máme toho více! U nás totiž najdete více skvělých kousků od značky medi. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kus Medi Epibrace - epikondylární páska na tenisový loket Barva: černo-zelená od známého předního výrobce Medi snadno získáte momentálně v naši nabídce opravdu levně. Nabídka již od 575 Kč.