Nanolab Česká dezinfekce s vůní pro celou rodinu HANDS Sanitizer bez alkoholu 100 ml

Tento velmi žádaný kousek Nanolab Česká dezinfekce s vůní pro celou rodinu HANDS Sanitizer bez alkoholu 100 ml od známé značky Nanolab jednoduše můžete sehnat teď za výborné peníze! Právě teď jen za 57 Kč.
Nanolab Česká dezinfekce s vůní pro celou rodinu HANDS Sanitizer bez alkoholu 100 ml
Značka: Nanolab
57 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Šetrná dezinfekce bez alkoholu s vonnou esencí
NANOBAY HANDS Sanitizer je charakteristická silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním a antivirovým účinkem. Přípravek je testovaný, bezpečný a může ho používat celá rodina.

Každý den se dotýkáme velkého počtu předmětů a povrchů, na nichž se vyskytuje ohromné množství nežádoucích mikroorganismů způsobujících alergie či nemoci. Využít ji můžete nejen k dezinfekci rukou, ale též předmětů denní potřeby nebo míst ve vaší firmě a domácnosti.

Vlastnosti:

  • nehořlavý
  • nekorozivní
  • neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly
  • pro celou rodinu
  • na ruce i předměty

Použití: 

sprej je určen k přímému použití, neředí se. Před použitím protřepejte. Aplikujte na ruce nebo předmět a nechejte zaschnout. Ošetřením pokožky nebo předmětu vznikne polymerová vrstva, která za pár vteřin zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. 

Účinky: 

eliminuje široké spektrum mikroorganismů a má tyto účinky: baktericidní – včetně TBC (15–30 min), virucidní – včetně obaleného koronaviru (15–30 min) a protikvasinkové (60 min).

Složení: 

Alkyl(C12-16), dimethylbenzylammoniumchlorid, aqua purificata, vonná esence.