Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Cryopush chladivý kompresní zábal Varianta: zápěstí

Chladivý kompresní zábal Cryopush pro zápěstí pomáhá zmírnit bolest a otoky po zranění nebo námaze. Snadné použití a účinnost vám pomohou rychle se zotavit z poranění. Objednejte si Cryopush zábal pro zápěstí ještě dnes a užijte si rychlou úlevu od bolesti.
Cryopush chladivý kompresní zábal Varianta:
Ověřit dostupnost
Značka: CRYOPUSH
799
Popis produktu

Detailní popis produktu

Známá a potvrzená informace je, že komprese snižuje otoky, přetížení, zranění či bolest po operaci a chlad působí protizánětlivě díky snížení krevního oběhu a polehčení zánětlivých procesů. Cyropush kompresní zábal s vyjímatelnou gelovou vložkou a ruční pumpou umožňuje intenzitu komprese dle potřeb jednotlivců.Jednoduše vyjměte chladivou vložku z návleku, zchlaďte v ledničce, či mrazničce po dobu alespoň 90 minut, vraťte zpět do návleku a nasaďte na určenou část těla.

Výhody použití:

Narozdíl od klasických tlakových obvazů a vaků na led manžety Cryopush uzavírají postiženou část a dochází tak k zaručené kompresi. Pevnost komprese lze nastavit individuálně. K ochlazení pomocí vyjímatelných gelových vložek dochází též rovnoměrně a díky regulaci teploty dochází k optimálnímu ochlazení.

Pulzace při průběhu značí, že tekutiny jsou efektivně přepravovány z těla, stejně jako při lymfatickém procesu.

Nejedná se o statickou, ale dynamickou kompresi.

Pro cílenou léčbu si jednotlivec určuje kompresi dle svých potřeb stlačením , či vypuštěním vzduchu pomocí ruční pumpy.

Návlek s ruční pumpou je skladný a je tedy možné ho používat doma, nebo ihned v šatně po tréninku. Pro chladivou kompresi je potřeba mít gelovou vložku nachlazenou z ledničky, či mrazničky.

 

Varianty:

  • kotník
  • koleno
  • stehno
  • loket
  • zápěstí