Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Compass Hasicí spray 500ml 91529

Bojujte proti ohni s Compass Hasicím sprejem 500ml 91529. Tento produkt je ideální pro domácnosti, kanceláře a automobily. S rychlou a snadnou aplikací se můžete cítit bezpečně a chránit své okolí. Objednejte si Compass Hasicí sprej ještě dnes!
Compass Hasicí spray 500ml 91529
Ověřit dostupnost
Značka: Červinka
156
Popis produktu

Hasicí sprej obsahuje 0,5 kg hasicí látky. Je velký jako běžné spreje nebo laky, proto se perfektně hodí jako prevence proti šíření ohně do každé domácnosti, kuchyně, garáže, či přímo do auta. Je určen k hašení pevných látek, kapalin a plynů, takže požárů v počáteční fázi tříd A B C a E. Lze jej použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m).

Je snadno ovladatelný, jako běžný sprej. Stačí odejmout kryt, nasměrovat rozprašovač co nejblíž na ohnisko požáru a stisknout, čím uvedete sprej do činnosti. Obsahuje pěnotvornou hasicí náplň (2% AFFF + voda), která je netoxická a ekologická. Ta dočasně vytvoří na planoucí ploše kompaktní ochranní vrstvu, která brání přístupu kyslíku ze vzduchu, a tím rychle a účinně hasí oheň. Tahle vrstva se následně sama odpaří a po hašení nezůstanou žádné odpadní zbytky hasicí látky.

Hasicí sprej je testován v jedné z nejuznávanějších německých zkušeben TÜV Rheinland Product Safety GmbH.