Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Cryopush kompresní zábal Pro

Cryopush kompresní zábal je účinným pomocníkem při bolestech svalů a kloubů. Díky chladivému efektu přináší úlevu a podporuje rychlejší hojení. Objednejte si tento zdravotní produkt ještě dnes.
Cryopush kompresní zábal
Ověřit dostupnost
Značka: CRYOPUSH
6 999
Popis produktu

Detailní popis produktu

Známá a potvrzená informace je, že komprese snižuje otoky, přetížení, zranění či bolest po operaci a chlad působí protizánětlivě díky snížení krevního oběhu a polehčení zánětlivých procesů. Cryopush zábal Pro stimuluje masáž, jakoby Vám ruce maséra přerušovaně mačkali jednotlivé tkáně na těle. Cryopush je vybaven duální manžetou, je tedy použitelný na obě dvě končetiny najednou. Urychluje se tím tak proces kompresní terapie.   

Výhody použití:

Narozdíl od klasických tlakových obvazů a vaků na led manžety na Cryopush uzavírají postiženou část a dochází tak k zaručené kompresi. Pevnost komprese lze nastavit individuálně.

Pulzace při průběhu značí, že tekutiny jsou efektivně přepravovány z těla, stejně jako při lymfatickém procesu.

Nejedná se o statickou, ale dynamickou kompresi.

Pro cílenou léčbu si můžete vybrat z pěti volitelných stupňů tlaku, od 20 mmHg do 100 mmHg a dvanácti různých délek tlakové komprese, od 10 do 120 minut. 

Díky rozměrům se snadno přenáší a jedná se tak o produkt použitený jak v pohodlí domova, v šatně po zápase nebo na rehabilitaci.

Cryopush zábal Pro je díky svému jednoduchému designu, snadnému ovládání tichým společníkem při regeneraci.

Návod k použití:

Vyberte vhodnou manžetu dle místa použití, manžetu přiložte a upevněte pomocí suchého zipu. Stiskněte tlačítko napájení, zvolte čas a požadovaný tlak, aby jste zahájili terapii.

 

Váha:

360 g

Velikost ovládací jednotky:

19 x 9 x 3 cm

 Hlučnost:

< 55 dB

Napájení:

100 – 240 V