isolda pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou 500ml Varianta: ISOLDA pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou – sada TEAM, 4 x 650 g + dávkovač

Ve slevě produkt isolda pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou 500ml Varianta: ISOLDA pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou - sada TEAM, 4 x 650 g + dávkovač od výrobce s dlouholetou historií Isolda máte možnost nakoupit právě zde opravdu levně! Produkt koupíte teď u nás za 623 Kč.
isolda pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou 500ml Varianta: ISOLDA pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou - sada TEAM
Značka: Isolda
623 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

​Pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou k běžné a preventivní hygieně rukou. Vyvážená receptura s extraktem šalvěje a chlorhexidin glukonátem má výbornou dermální snášenlivostí a předurčuje toto mýdlo pro nejnáročnějšího spotřebitele. Mýdlo je decentně parfemováno.

 Mýdla jsou přímo určena preventivní hygieně rukou a to díky vysokému obsahu látek s všeobecně známým antibakteriálním účinkem jako je například extrakt šalvěje lékařské (1) a další. Vyvážená receptura zajišťuje příjemný pocit zvýšeného mycího účinku a zároveň dokonalé péče o pokožku.