Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Hliníková lahvička s černým dávkovačem 300 ml

Vynikající produkt Hliníková lahvička s černým dávkovačem 300 ml od top výrobce Nanolab je dostupný právě teď v nabídce za outletovou cenu! Nyní nakoupíte za 51,30 Kč. EAN: 8594201612664
Hliníková lahvička s černým dávkovačem
Více informací »
Značka: Nanolab
51,30
Popis produktu

Tělo lahvičky: hliníková lahvička/hliníková lékovkaBarva: stříbrnáObjem: 300 mlDávkovač: pumpička černáHrdlo lahve rozměr: 24/410Materiál: hliník
Hliníkové lahvičky u nás koupíte v objemech 100 ml, 150 ml, 300 ml s různými druhy uzávěrů.
Všestranné využitíVěnujete se výrobě kosmetiky nebo vedete non toxic domácnost? Potřebujete rozprašovač na květiny, další na odmašťovač a další na dezinfekci? Tyto lahvičky s rozprašovačem jsou jako stvořené pro všestranné využití. Lahvičky je možné využít také na dezinfekční roztok, který je dobré používat na veřejných místech, v kancelářích či školách. Lahve stačí naplnit dezinfekčním roztokem a umístit tam, kde je bude moci využít co nejvíce osob. Vhodný dezinfekční roztok můžete u nás zakoupit i ve velkém balení.
Dezinfekční mýdlo stále po ruceDávkovače kosmetiky oceníte ve větší domácnosti stejně jako v kanceláři s několika koupelnami. Do dávkovačů stačí nalít dezinfekční mýdlo nebo gel a umístit je na dostupné místo, aby je členové domácnosti nebo kolegové mohli opakovaně používat. Na obal můžete nalepit cedulky nebo na ně psát lihovým fixem. Díky tomu vždy budete vědět, zda jde o mýdlo či gel. Lahvičky se také mohou hodit pro výrobu kosmetiky nebo do nich při cestování můžete dávkovat své oblíbené kosmetické produkty.
Ekologický materiálLahvička je vyrobena z hliníku, jehož výhodou je především vysoká odolnost a dobrá recyklovatelnost. Jakmile vám tedy za pár let lahvička přestane sloužit nebo si pořídíte novou, tuto můžete bez problému vytřídit.
Možné dávkovače

Barva Stříbrná
Materiál lahvičky hliník
Objem 300 ml
Výška 179 mm
Průměr 53 mm
Závit 24/410
Povrch pololesk
Uzávěr pumpička (černá) 24/410
Hmotnost 30.000g