Nanolab Česká dezinfekce bez alkoholu 1 l

Každý den se dotýkáme velkého počtu předmětů a povrchů, na nichž se vyskytuje ohromné množství nežádoucích mikroorganismů... více informací »
Nanolab Česká dezinfekce bez alkoholu 1 l
Značka: Nanolab
285 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Každý den se dotýkáme velkého počtu předmětů a povrchů, na nichž se vyskytuje ohromné množství nežádoucích mikroorganismů způsobujících alergie či nemoci. Využít ji můžete nejen k dezinfekci rukou, ale též předmětů denní potřeby nebo míst ve vaší firmě a domácnosti.

NANOBAY HANDS Sanitizer 1000 ml je charakteristická silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním a antivirovým účinkem. Přípravek je testovaný, bezpečný a může ho používat celá rodina.

Vlastnosti:

  • je nehořlavý
  • nekorozivní
  • neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly
  • Vhodný pro celou rodinu
  • na ruce i na předměty

Účinky: 

eliminuje široké spektrum mikroorganismů a má tyto účinky: baktericidní – včetně TBC (15–30 min), virucidní – včetně obaleného koronaviru (15–30 min) a protikvasinkové (60 min).

Složení: 

Alkyl(C12-16), dimethylbenzylammoniumchlorid, aqua purificata, vonná esence.

Tento vynikající produkt Nanolab Česká dezinfekce bez alkoholu 1 l můžete sehnat přímo tady a teď na našich stránkách v populární rubrice dezinfekce. Podívejte se na vyjímečné kusy z této oblíbené kategorie za báječnou cenu! To není všechno, máme toho více. U nás v nabídce najdete další produkty od značky Nanolab. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Nanolab pro vás vyrábí kvalitní výrobky se zárukou dlouhé životnosti. Udělejte radost sami sobě!