Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Dr. Cohen’s AcuProducts Ohřívatelný masážní míček AcuBall

Ohřívatelný masážní míček Dr. Cohens AcuProducts AcuBall je ideální pro uvolnění napětí a bolesti svalů. Vyzkoušejte tento účinný nástroj pro relaxaci a regeneraci vašeho těla.
EAN: 71812265995
Dr. Cohen's AcuProducts Ohřívatelný masážní
  • Uvolňuje ztuhlé svaly
  • Pomáhá od bolesti hlavy
  • Zvyšuje pohyblivost kloubů
  • Snižuje podráždění nervového systému
  • Stimuluje krevní oběh, čímž odplavuje nežádoucí svalové odpady
  • Uvolňuje přirozené tlumiče bolesti a sedativa, zlepšuje energetický tok nervové soustavy.

 

Speciální tvar míčku v kombinaci s teplem zasáhnou přesně akupunkiturní body a přetížená místa Vašeho těla. Pomocí Acu Ball dosáhnete zlepšení krevního oběhu, zásobování živinami a navodíte pocit relaxace.

Zlepšený krevní oběh zvyšuje cirkulaci krve, pomáhá „vypláchnout“ vybudované toxiny, které se hromadí v těsných svalech způsobujících bolest. Jak se tyto toxiny uvolňují v průběhu času, samotný sval se uvolňuje. Přímý tlak z akupunktur také masíruje svaly a mobilizuje klouby a dále přispívá k pohybu těla bez bolesti.

AcuBall svým tvarem dokonale zasáhneakupunkturní body, které stimulují Váš centrální nervový systém. Akupunktura také slouží k uvolnění bolesti a vyplavení látek, které navozuí pocit relaxace a zlepšují náladu, jako jsou enkefaliny a endorfiny. Z tohoto důvodu lidé, kteří používají přípravek AcuBall v posteli, před spaním často hlásí zvýšené pocity uvolnění a hlubšího spánku.

Pokud použijete AcuBall na bolestivé místo po několikáté, přibližně po 3-4 dvacetiminutových masážích pocítíte, že míček je mnohem jemnější a nežnější, než když jste poprvé začali. Toxiny již byly vyplaveny, svaly jsou uvolněné, klouby mobilizované a Váš nervový systém je mnohem méně podrážděný – a stejně tak i vy!

Improve posture effortlessly. Feel better, boost productivity.

Použijte jej, ať jste kdekoliv – doma, v práci, v těocvičně či na cestách. Stejně tak, jako špičkoví atleti z NHL a NBA!

Pokud trpíte chronickými bolestmi určité části těla, buďte trpěliví. Bolest neustoupí ihned, ale výsledky se dostaví postupně. Tou nejlepší cestou je krátké cvičení každý den (v ideálním případě trvající 20-30 minut). Pokud při masáži pocítíte nepříjemnou bolest, přestaňte a kontaktujte svého lékaře nebo fyzioterapeuta. Samotná masáž či uvolnění svalů vlastní vahou by mělo být příjemné a spíše relaxační.

Balení obsahuje:
Ohřívatelný masážní míček AcuBall, instrukce k nahřívání, ukázku cviků.

Použití:
Položte míček na běžný jídelní talíř (ten umístěte na skleněný talíř v mikrovnlnné troubě) a nahřejte míček v mikrovlnné troubě na 50-60 vteřin při 1000 W (nikdy ne déle, jinak by se mohl roztéct!) nebo vložte do vroucí vody na 12 minut. Na první dotek nepocítíte, že by byl váleček horký. Masírujte dle potřeby. Míček vydrží sálat teplo přibližně hodinu.

Rozměry:
průměr 9 cm (hmotnost 0,4 kg)

Barva:
modrá

Materiál:
PVC

Původ:
Čína