Linteo Satin vlhčený s dubovou kůrou 60 ks

Vlhčený toaletní papír pro každodenní hygienu. Obsahuje zklidňující panthenol a výtažek z heřmánku. Extrakt z dubové kůry... více informací »
Linteo Satin vlhčený s dubovou kůrou 60 ks
Značka: Linteo
33 Kč
Ověřit dostupnost
Vlhčený toaletní papír pro každodenní hygienu. Obsahuje zklidňující panthenol a výtažek z heřmánku. Extrakt z dubové kůry...

Vlhčený toaletní papír pro každodenní hygienu. Obsahuje zklidňující panthenol a výtažek z heřmánku. Extrakt z dubové kůry pečuje o pokožku se sklonem k zevnímu podráždění. Vlhčený toaletní papír Linteo s dubovou kůrou je vyroben z velmi jemného a zároveň pevného materiálu. Zprostředkuje Vám pocit čistoty a svěžesti doma i na cestách. Je biologicky rozložitelný, takže ho bez obav můžete spláchnout do toalety.

Vlastnosti:

  • pro každodenní hygienu
  • extrakt z dubové kůry pečuje o pokožku se sklonem k zevnímu podráždění
  • obsahuje zklidňující panthenol a výtažek z heřmánku
  • jemný a pevný materiál
  • splachovatelný a rozložitelný

Tento akční produkt Linteo Satin vlhčený s dubovou můžete nakoupit právě na našem webu zařazený v sekci toaletní papír! Vyberte si ještě ostatní kousky z této kategorie za mimořádně nízkou cenu. Populární výrobce Linteo vás obohatí o top produkty ! Udělejte si radost. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další produkty od výrobce Linteo. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Linteo Satin vlhčený s dubovou kůrou 60 ks od společnosti se zárukou kvality Linteo máte možnost získat tady a teď právě trvale výhodně. Za bezkonkureční cenu 33 Kč.