Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Dynamická podložka Jumper Senior TOGU

Nemohu mít osobní názor, ale napsala bych: Zlepšete svou rovnováhu a stabilitu s dynamickou podložkou Jumper Senior TOGU. Přináší maximální komfort a bezpečnost při tréninku. Objednejte si ji nyní.
Dynamická podložka Jumper Senior
Ověřit dostupnost
Značka: Togu
4 700

Vysoce kvalitní produkt od firmy TOGU pro motorická cvičení doporučovaná například fotbalistům a hokejistům, velmi vhodná je tato pomůcka i pro kvalitní rehabilitaci. Nestabilní plocha přispívá ke zlepšení koordinace a rozvoji stability, napomáhá k odstranění bolesti zad, posílení břišních svalů a komplexně posiluje svaly celého těla – aktivuje i hluboko uložené svaly, které se často při cvičení nezapojují.

Jumper je vyroben z odolného materiálu Ruton. Tento materiál je velmi odolný a bez zápachu. Výrobek neobsahuje latex ani zakázaná změkčovadla. Spodní panel je vyztužený skelným vláknem.

Povrch je protiskluzový, stejně jako spodní deska. Konkávní základní deska poskytuje brilantní vliv na trampolínu a také zajišťuje bezproblémové stohování. Schválená Dynair technologie (2/3 koule) zaručuje extrémně dynamický odrazový efekt, lepší stabilitu kloubů a kotníků. 

Velikost:
52
x 24 cm

Hmotnost:
4,400 g

Nosnost:
cca 200 kg dynamické váhy

Barva:
červeno černá

Vyrobeno v Německu.