Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

LeFleur 100% přírodní esenciální olej Vanilka

Zlevněný kus LeFleur 100% přírodní esenciální olej Vanilka od výrobce s dobrým jménem LeFleur můžete sehnat právě zde v akci. Výhodně za cenu 89 Kč. EAN: 8594201617874
LeFleur 100% přírodní esenciální olej
Více informací »
Značka: LeFleur
89
Popis produktu

LeFleur 100% přírodní esenciální olej Vanilka
Bohatá, sladká vůně vanilky se hodí pro každou příležitost. Přírodní vonný olej má jedinečnou a věrnou vůni vanilky. Jedná se o 100% koncentrované, přírodní vonné oleje.
 Esenciální olej Vanilka:

vhodný do aromalap, její vůně ja uklidňující, uvolňující, afrodiziakální, relaxační.
vhodný do kosmetiky, mýdel, na výrobu vonných parfémových kompozicí a výrobu svíček.
vhodný na výrobu domácích čisticích přípravků. Více než 30 rad a tipů jak na eko úklid najdete v Lexikonu pro velký úklid.

Uplatnění v aromaterapii
Vanilka je jedním z nejpopulárnějších přírodních aromat. Její vůně je uklidňující, uvolňující, afrodiziakální, relaxační. Vanilka obsahuje mnoho antioxidantů, které předcházejí rozpadu buněk, a tím stimulují přirozenou regeneraci organismu. Antibakteriální vlastnosti této silice pomáhají zlepšovat imunitní systém. Zpomaluje růst rakovinných buněk. Také je protizánětlivá – pomáhá léčit záněty jater, zmírňuje příznaky artritidy a dny.
Vanilka
Extrakt z vanilky se používá při přípravě voňavek a parfémů. V minulosti se vanilka používala i v oficiálním lékařství a to jak v předkolumbovských dobách ve Střední Americe, tak později v Evropě jako prostředek proti horečce a jako afrodiziakum. Hlavním průmyslovým odběratelem vanilky jsou firmy Pepsi-Colla a Coca-Cola, které ji používají k ochucování svých hlavních produktů, Pepsi-Coly a Coca-Coly. 
Objem: 10 mlVůně: sladká, vanilkováAlergeny: Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool, Eugenol

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.
Legislativní informace, které tady musí být v této podobě: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal ve sběrně odpadu. VAROVÁNÍ.

Dávkovač pipeta
Objem 10 ml
Přípravek olej
Vůně vanilka
Hmotnost 10.000g