Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Regenerace FFP3 respirátorů PURE 100% MEDI 100 ml

Nový produkt Regenerace FFP3 respirátorů PURE 100% MEDI 100 ml od známého výrobce Nanolab najdete zde se slevou. Cena od 80,10 Kč. EAN: 8594201613296
Regenerace FFP3 respirátorů PURE 100%
Více informací »
Značka: Nanolab
80,10
Popis produktu

PURE 100% MEDI. Krystalicky čistá dezinfekce FFP2/FFP3 respirátorů, která výrazně prodlužuje životnost respirátorů, neobsahuje aromata, nedráždí a je hypoalergenní.Používá se před samotným nošením jako dodatečný štít a zároveň po nošení jako dezinfekční regenerace. Vhodná pro nano produkty. 
PURE 100%, 100% ochrany navíc.
Velká regenerační síla. PURE 100% 100 ml regeneruje a především dezinfikuje roušky, antivirové šátky i respirátory. Vhodné na roušky a respirátory s nanovlákennou membránou Nanolab, BreaSafe, nanoSPACE, Spurtex, Respilon. Přípravek lze aplikovat na roušky bavlněné i jednorázové z netkané textilie. Přípravek je bez vůně, tudíž nevyvolává nepříjemné pocity při nošení roušky neno antivirového šátku.
Aplikace: Láhev protřepejte a nastříkejte na venkovní i vnitřní stranu antivirového šátku, roušky nebo respirátoru. Nechejte zaschnout a následně můžete šátek, roušku nebo respirátor použít. Aplikujte po sundání a před každým nasazením šátku/roušky/respirátoru. Vhodné na nano roušky. Aplikujte před i po použítí roušky.Účinná látka: 80g ethanol farmaceutický (denaturovaný)
FAQJe vhodné kombinovat na bavlněné roušky nástřik nanostříbra NANO4MASK a regeneraci roušek PURE100%? Pokud ano, v jakém pořadí by měla aplikace správně proběhnout?Ano, může se kombinovat. Nejprve je třeba důkladně ošetřit celou roušku přípravkem PURE100% a nechat ji uschnout. Poté se může na roušku aplikovat NANO4MASK nástřik nanostříbra. Nanostříbro se aplikuje pouze na venkovní stranu roušky.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

vysoce hořlavá kapalina a páry
způsobuje vážné podráždění očí
je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku
uchovávejte mimo dosah dětí
chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení, zákaz kouření
uchovávejte obal těsně uzavřený
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou, vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a/pokud je lze vyjmout snadno, pokračujte ve vyplachování, přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření
odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad 

Garantujeme zničení všech virů a bakterií do 60 vteřin.

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Materiál lahvičky plast
Dávkovač sprej
Objem 100 ml
Použití na bavlněné roušky
Použití na respirátory
Použití na antivirové šátky
Přípravek roztok
Obsahuje alkohol ano
Dezinfekce na roušky ano
Esenciální olej ne
Český výrobek ano
Biocidní přípravek ano