Peha Fix 8 cm x 4 m obinadlo elastické fixační 100 ks

Fixační obinadlo Peha-fix se nezařezává do kůže, nenarušuje krevní oběh a nebrání v pohybu kloubů. Obinadlo je možno... více informací »
Peha Fix 8 cm x 4 m obinadlo elastické fixační 100 ks
Značka: Hartmann
541 Kč
Ověřit dostupnost
Fixační obinadlo Peha-fix se nezařezává do kůže, nenarušuje krevní oběh a nebrání v pohybu kloubů. Obinadlo je možno...

Fixační obinadlo Peha-fix se nezařezává do kůže, nenarušuje krevní oběh a nebrání v pohybu kloubů. Obinadlo je možno aplikovat bez opakovaných otáček – rychle a jednoduše na všechny části těla

Vlastnosti:

  • Možno aplikovat bez opakovaných otáček, rychle a jednoduše na všechny části těla.
  • Neklouzavost, elasticita i při delším používání.
  • Nezařezává se, nenarušuje krevní oběh a nebrání v pohybu kloubů.
  • Lehkost, prodyšnost.
  • Nesterilní verze.
  • Rozměr 8 cm × 4 m.

Složení:

30 % polyamid, 70 % viskóza

Upozornění: 

U všech zdravotnických prostředků (ZP) nebo diagnostických zdravotnických prostředků in vitro (IVD) si před použitím pečlivě prostudujte informace na obale, v příbalovém letáku nebo v návodu k použití.


Tento unikátní produkt získáte aktuálně tu na našich stránkách zařazený v sekci obinadla. Najděte si akční zboží z této známé rubriky na pár kliknutí! To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků značky Hartmann. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Peha Fix 8 cm x 4 m obinadlo elastické fixační 100 ks od předního výrobce Hartmann naleznete právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Akční ceny od 541 Kč.