Cleamen Gastro Professional odvápňovač technologií 6 kg

​Tekutý prostředek určený k odvápňování nerezových ploch jako jsou myčky nádobí, pračky, varné konvice, varné nádoby a... více informací »
Cleamen Gastro Professional odvápňovač technologií 6 kg
​Tekutý prostředek určený k odvápňování nerezových ploch jako jsou myčky nádobí, pračky, varné konvice, varné nádoby a...

​Tekutý prostředek určený k odvápňování nerezových ploch jako jsou myčky nádobí, pračky, varné konvice, varné nádoby a napařovače, nerezové plochy v kuchyních, sprchách, bazénech apod. Nepoužívejte na vápenné materiály, lesklý a umělý kámen a lesklou dlažbu, dřevo, laminát a materiály neodolné kyselinám.

 

Aplikace: Na odvápňování myček, praček a podobně nařeďte do přístroje prostředek podle návodu k použití daného přístroje s vodou. Běžné množství jsou 2 litry na průměrně velkou myčku nádobí. Nechte projít mycím procesem s důkladným oplachem. Malé předměty ponořte do roztoku v poměru 200–300 ml do 1 litru vody, nechejte působit asi 10 minut a mechanicky, pomocí kartáče nebo padu, odstraňte vzniklé nánosy a skvrny. Předměty pak dobře několikrát opláchněte čistou vodou a osušte. Na velké plochy aplikujte odvápňovač pomocí zpěňovače, zředěný v poměru 200–300 ml do 1 litru vody, přímo na povrch a nechte působit asi 30 minut. Uvolněné nečistoty odstraňte mopem nebo pomocí červeného padu a nakonec vše dobře opláchněte vodou a osušte.


Nejprodávanější produkt Cleamen Gastro Professional odvápňovač technologií 6 kg dostanete právě nyní tady na stránkách zařazený v kategorii cormen – čištění a úklid! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu. Přední výrobce Gastro Professional pro své zákazníky prodává špičkový sortiment.. Náš sortiment je široký, mrkněte na více produktů od výrobce Gastro Professional. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Cleamen Gastro Professional odvápňovač technologií 6 kg od výrobce s dobrým jménem Gastro Professional můžete sehnat právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze! Aktuálně v akci od 1 716 Kč.