Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

isolda tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou 500ml – Medispender Varianta: ISOLDA tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou – sada GROUP, 4 x 1,7 l + dávkovač

Isolda tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou je ideální volbou pro každodenní hygienu. Tento produkt v balení 500 ml je vhodný pro domácí použití. V případě potřeby většího množství mýdla je k dispozici sada GROUP, 4 x 1,7 l + dávkovač. S antibakteriální přísadou poskytuje účinnou ochranu proti šíření bakterií.
isolda tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou 500ml - Medispender Varianta: ISOLDA tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou - sada GROUP
Ověřit dostupnost
Značka: Isolda
1 169
Popis produktu

​Tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou k běžné a preventivní hygieně rukou. Vyvážená receptura s extraktem šalvěje a chlorhexidin glukonátem má výbornou dermální snášenlivostí a předurčují toto mýdlo pro nejnáročnějšího spotřebitele. Mýdlo je decentně parfemováno.

 Mýdla jsou přímo určena preventivní hygieně rukou a to díky vysokému obsahu látek s všeobecně známým antibakteriálním účinkem jako je například extrakt šalvěje lékařské (1) a další. Vyvážená receptura zajišťuje příjemný pocit zvýšeného mycího účinku a zároveň dokonalé péče o pokožku.