isolda tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou 500ml – Medispender Varianta: ISOLDA tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou – sada GROUP, 4 x 1,7 l + dávkovač

Tento velmi žádaný produkt isolda tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou 500ml - Medispender Varianta: ISOLDA tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou - sada GROUP, 4 x 1,7 l + dávkovač od značky Isolda jde pořídit na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně. Akční ceny od 1 169 Kč.
isolda tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou 500ml - Medispender Varianta: ISOLDA tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou - sada GROUP
Značka: Isolda
1 169 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

​Tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou k běžné a preventivní hygieně rukou. Vyvážená receptura s extraktem šalvěje a chlorhexidin glukonátem má výbornou dermální snášenlivostí a předurčují toto mýdlo pro nejnáročnějšího spotřebitele. Mýdlo je decentně parfemováno.

 Mýdla jsou přímo určena preventivní hygieně rukou a to díky vysokému obsahu látek s všeobecně známým antibakteriálním účinkem jako je například extrakt šalvěje lékařské (1) a další. Vyvážená receptura zajišťuje příjemný pocit zvýšeného mycího účinku a zároveň dokonalé péče o pokožku.