Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Gymnic OverBall Softgym Barva: žlutá

Gymnic OverBall Softgym v žluté barvě je ideální pro různé cvičební aktivity. Tento gymnastický míč nabízí skvělou podporu pro posilování svalů a zlepšení koordinace. Objednejte si ho ještě dnes!
EAN: 8001698095097
Gymnic OverBall Softgym Barva:
Ověřit dostupnost
Značka: Gymnic
125

Informace:
Je to naprosto stejný míč jako originální Overball, jen má kratší špunt a je tedy určen ke cvičení – lze využít v rytmické gymnastice, vyrovnávacích, protahovacích, posilovacích a balančních cvičeních (Pilates), relaxaci, koordinaci a koncentraci pohybu, podporuje správné dýchání a lze užít pro vodní aerobik a různé vodní hry.

Můžete s ním cvičit nejen doma, ale také jej zařadit do lekcí cvičení při posilování a závěrečném strečinku.

Při cvičení s balančními pomůckami, mezi které patří i Overball, dochází k zapojování hlubokého stabilizačního svalového systému – dna pánevního, šíjových svalů, hlubokých ohýbačů krku a hlubokých svalů zádových, které spolu s břišním svalstvem fixují páteř.

Při každodenním pohybu namáháme hlavně svaly povrchové a náš hluboký stabilizační svalový systém často není dostatečně zapojován a je málo vyvinutý, nedrží správně páteř a my ji pak často přetěžujeme.

Vliv:
využíváním „balancování“ a zapojování hlubokých svalů odstraňuje svalovou nerovnováhu, pomáhá správně zpevnit tělo a zlepšit jeho držení. Zlepšuje lokomoční funkce pohybového systému. Při správném použití napomáhá izolovat procvičované oblasti svalů a eliminuje zapojování svalů pomocných.

Barvy:
modrá, červená, žlutá

Max. nosnost: 100 kg
Není vhodné pro děti do 3 let – obsahuje malé části.

Neosahuje ftaláty

Vyrobeno v Itálii