ISOFA Pro, profi mycí pasta na ruce 550 g X – profi tekutá pasta na ruce Varianta: ISOFA PRO Profi mycí pasta na ruce 4 x 2 kg, GROUP – sada

Tento velmi žádaný produkt ISOFA Pro, profi mycí pasta na ruce 550 g X - profi tekutá pasta na ruce Varianta: ISOFA PRO Profi mycí pasta na ruce 4 x 2 kg, GROUP - sada od známého výrobce isofa k dostání v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní můžete mít za 1 296 Kč.
ISOFA Pro
Značka: isofa
1 296 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Profesionální tekutá mycí pasta na mytí znečištěné pokožky. Jeho předností je schopnost rychle a velmi šetrně odstranit nečistoty z vašich rukou. Určený k odstranění odolných nečistot jako jsou maziva, brzdové usazeniny, cement, rez, tmely a další. Používá se zejména v automobilovém a stavebním průmyslu.

Nová receptura je založená na přírodních abrazivech a neobsahuje barviva.

Použití:

Na mírně navlhčené ruce naneste přiměřené množství přípravku. Pečlivě roztírejte. Uvolněné nečistoty dobře opláchněte vodou a osušte. Následně doporučujeme použít krém Isolda Heřmánek s arganovým olejem, pro zvláčnění pokožky.

 

Láhev X

je vhodná pro používání samostatně (na okraji umyvadla) nebo společně s držákem na zeď. Montáž držáku i výměna lahve je velmi jednoduchá a láhev pak nikam nepadá a mytí rukou v dílně je uživatelsky příjemné a pohodlné. Držákem je možné nahradit dosavadní systém CLICK&GO! bez nového vrtání.

COMP

V systému COMP je láhev s obsahem 3,5 kg profesionální tekuté mycí suspenze, nerezový držák na zeď se zámkem náplně nebo bez něj a spolehlivá pumpa, která se „nezadrhne“ ani při dlouhodobém používání. Tato varianta je vhodná pro místa, kam se chodí umýt větší množství pracovníků a častá výměna nebo doplňování náplně by znamenaly velkou zátěž pro facility management.​