Isolda pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou 5 l

ISOLDA pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou 5 l  - ideální pro běžnou a rovněž preventivní hygienu rukou. Receptura... více informací »
Isolda pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou 5 l
Značka: Isolda
474 Kč
Ověřit dostupnost
ISOLDA pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou 5 l  - ideální pro běžnou a rovněž preventivní hygienu rukou. Receptura...

ISOLDA pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou 5 l  – ideální pro běžnou a rovněž preventivní hygienu rukou.

Receptura s extraktem šalvěje a chlorhexidin glukonátem má výbornou dermální snášenlivost a předurčuje toto mýdlo pro nejnáročnějšího spotřebitele. Mýdlo je decentně parfemované.

Díky vysokému obsahu látek s všeobecně známým antibakteriálním účinkem, jako je například extrakt šalvěje lékařské, jsou mýdla ISOLDA s antibakteriální přísadou určena k výborné preventivní hygieně rukou. Vyvážená receptura zajišťuje příjemný pocit zvýšeného mycího účinku a zároveň dokonalé péče o pokožku.

Návod k použití:

Přiměřené množství pěny naneste na mokrou pokožku, dobře rozetřete, napěňte nechte působit minimálně 30s, poté důkladně opláchněte vodou. Určeno do zpěňovacích
dávkovačů nebo lahví se zpěňovací pumpou.

Hodně oblíbený kus Isolda pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou 5 l od značky se skvělou pověstí Isolda snadno naleznete zde teď trvale výhodně! Nabídka již od 474 Kč.