Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Silný octový čistič na sprchové kouty jablko 500 ml

Velmi prodávaný produkt Silný octový čistič na sprchové kouty jablko 500 ml od přední společnosti Nanolab máte možnost koupit v naší aktuální nabídce napořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 139 Kč. EAN: 8594201618338
Silný octový čistič na sprchové
Více informací »
Značka: Nanolab
139
Popis produktu

Silný octový čistič na sprchové kouty 500 ml s vůní zelené jablko
Už naše prababičky drhly vodní kámen a špínu octem. Octový čistič Nanolab speciálně vyrobený na skleněné sprchové kouty si rychle a bez námahy poradí se silnými usazeninami vodního kamene. Přípravek velmi dobře funguje, má výrazné octové aroma s jemnou vůní zeleného jablka.
6 výhod silného octového čističe:

efektivně odstraňuje vodní kámen a mýdlové usazeniny
účinný i bez drhnutí
biologicky rozložitelný; šetrný k životnímu prostředí
neobsahuje parabeny, fosfáty ani barviva 
zcela přírodní složení
pohlcuje pachy

Vhodné použití přípravku:

skleněné a plastové sprchové zástěny
skleněné obklady v koupelně a toaletě
umyvadla, tolalety
vodovodní baterie, nerezové dřezy, chromové doplňky

Před započetím prací doporučujeme otevřít okno a nechat větrat…
Použití: nastříkejte čistič na sprchový kout, nechejte cca 1-2 minuty působit (dobu působení přípravku je třeba určit individuálně na základě zkoušky na malé ploše) a poté opláchněte vodou. V případě potřeby opakujte celý postup. Vyleštěte mikrovláknovou utěrkou. Nepoužívejte na: hliník, železo, beton.

Balení: 500 ml

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Obsahuje: Hexyl Cinnamal, acetic acid, citric acid, aqua (označení v souladu s Nařízením EU 648/2004 o detergentech)

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě:  Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Nevdechujte aerosoly. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékařem. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Vymytý obal předejte k recyklaci. VAROVÁNÍ

Objem 500 ml
Přípravek sprej – roztok
Český výrobek ano
Vůně zelené jablko
Hmotnost 500.000g