Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Dr. Swiss Vitamín B-komplex 100 kapslí

Tento kvalitní produkt Dr. Swiss Vitamín B-komplex 100 kapslí od kvalitní společnosti Dr. Swiss jde pořídit ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 361,50 Kč. EAN: 8594201614156
Dr. Swiss Vitamín B-komplex 100
Více informací »
Značka: Dr. Swiss
361,50
Popis produktu

Dr. Swiss: Vitamín B-komplex v balení 100 kapslí pro nejnáročnější uživatele, což odpovídá 100 dávkám.
Podpořte svoji psychickou pohodu, vlasy a další pomocí formule 9 vysoce účinných B vitamínů Dr. Swiss.Dr. Swiss garantuje ideální složení vitamínů tak, aby poskytly maximální účinek pro lidský organismus.  
Vitamín B-komplex
Vitaminy skupiny B jsou pro náš organismus nezbytné. Příznivě ovlivňují psychickou činnost a funkci nervového systému. Jejich nedostatek se může projevovat častou únavou, kožními problémy, ale také špatným soustředěním. Přípravek oceníte při zvýšené tělesné námaze, nadměrné psychické zátěži, únavě a nespavosti, u kuřáků, ve stáří, v období těhotenství a při kojení. 
Vitamíny skupiny B by se měly užívat neustále, jelikož je tělo vylučuje z organismu pryč a poté dochází k jejich deficitu. Jejich pravidelným doplňováním můžeme předejít zdravotním problémům. 

vitamin B1 (Thiamin) přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, také přispívá ke správnému fungování nervového systému a ke správné funkci psychiky
vitamin B2 (Riboflavin)přispívá k udržení dobrého zraku, zdravých červených krvinek. Riboflavinu vděčíme za snížení vyčerpání a únavy a tedy správnou látkovou přeměnu důležitou pro tvorbu energie a správnému fungování nervového systému
vitamin B3 (Niacin)jeho nedostatek se projevuje zvýšenou chutí na alkohol, nespavostí, nervozitou a podrážděností či bolestmi hlavy.
vitamin B5 (Kyselina pantothenová) přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, podobně jako B2 tedy přispívá ke snížení vyčerpání a únavy. Mimo jiné se jí připisují zásluhy za optimální duševní výkonnost.
vitamin B6 (Pyridoxin)přispívá ke správné látkové přeměně homocysteinu. Vitamin B6 přispívá ke správné tvorbě červených krvinek a regulaci hormonální činnosti.
vitamin B7  (Biotin)především přispívá k udržení zdravých vlasů, zdravých sliznic a udržení zdravé pokožky.
vitamin B9 (Kyselina listová)je extrémně potřebný zejména v těhotenství a v období před plánovaným početím. Je důležitý pro zdravý růst buněk, správnou krvetvorbu a působí na mentální výkonnost.
vitamin B10  (PABA) nízká hladina vitamínu B10 nebo jeho nedostatek se může projevit šedivěním vlasů, u žen dočasnou sterilitou, změnami pigmentace kůže, slabostí, podrážděností, nervozitou, senilitou, tvorbou vrásek či suchou nebo ochablou pokožkou.
Vitamin B12 (Kyanokobalamin)přispívá ke správnému fungování nervového systému a také ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie.
Klíčové vlastnosti B-komplexu: 

snižuje vyčerpání a únavu
přispívá ke správnému fungování nervového systém
udržuje dobrý zrak
přispívá ke správné tvorbě červených krvinek
přispívá k udržení zdravých vlasů
u mužů zvyšují hladinu testosteronu a pomáhají budovat svalovou hmotu a zvyšují sílu
u těhotných a kojících žen pomáhají při vývoji mozku miminka a snižují také riziko vrozených vad 

SloženíVitamin B1 (Tiamin): 50 mg/1 kapsle (RHP = 4545%)Vitamin B2 (Riboflavin) : 50 mg/1 kapsle (RHP = 3571%)Vitamin B3 (Niacinamid): 50 mg/1 kapsle (RHP = 312 %)Vitamin B5 (Kys. Pantotenová): 50 mg/1 kapsle (RHP = 833%)Vitamin B6 (Pyridoxin): 25 mg/1 kapsle (RHP = 1785%)Vitamin B7 (Biotin): 50 mg/1 kapsle (RHP = 100%)Vitamin B9 (Kys. listová): 100 mcg/1 kapsle (RHP =  50%)Vitamin B10 (PABA): 50 mg/1 kapsle (RHP = nestanoven)Vitamin B12 (Kobalamin): 50 mcg/1 kapsle (RHP = 2000%)Cholin: 50 mg/1 kapsle (RHP = nestanoven)Inositol: 50 mg/1 kapsle (RHP = nestanoven)
RHP = denní referenční hodnota příjmu
Balení obsahuje: 100 ks kapslí
Doporučené dávkování: užívejte 1 kapsli denně společně s jídlem
Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Uchovávejte na suchém a chladném místě.

Dr. Swiss garantuje ideální složení vitamínů. Přesně tak, jak tělo potřebuje. 

Doplněk stravy ano
Balení obsahuje 100 ks
Vitamíny B
Hmotnost 200.000g