Kartáč z bambusu na nádobí

Kartáč z bambusu na pečící plechy, litinové nádobí, pánve... Perfektní pomocník nejen do vaší kuchyně, který nahradí... více informací »
Kartáč z bambusu na
Značka: Nanolab
102 Kč
Ověřit dostupnost
Kartáč z bambusu na pečící plechy, litinové nádobí, pánve... Perfektní pomocník nejen do vaší kuchyně, který nahradí...

Kartáč z bambusu na pečící plechy, litinové nádobí, pánve…
Perfektní pomocník nejen do vaší kuchyně, který nahradí umělohmotné kartáče. Rostlinný produkt, 100% ekologický, přírodní a bez plastů. Bambusové kartáče se dobře používají k čištění litinových pánví, pečicích plechů, ocelových hrnců, pánví, nádobí, dřezů, zeleniny, nádob na skladování potravin, dlaždic, podlah, koberců, čalounění, kuchyně, vany atd
Klíčové výhody kartáče

vysoce kvalitní čistící kartáč.
speciální konstrukce kartáče pro snadné čištění.
bambusová rukojeť.

Péče o životní prostředí
Jde o alternativu ke klasickým kartáčům vyrobeným z ropných derivátů, které při používání rozkládají a uvolňují do vody mikroplasty, které čističky nedokážou filtrovat a znečišťují řeky a oceány. Vlákna našeho kartáče jsou biologicky odbouratelné, takže pokud se oddělí neznečišťují vodu.
Snadná údržba

vyčistěte kartáč jemným mýdlem a vodou. Nevkládejte do myčky nádobí.
po umytí nechte uschnout na vzduchu se štětinami dolů a uchovávejte na suchém místě.
péče o bambus: udržte své bambusové výrobky nádherné tím, že se vyhnete dlouhodobému namáčení a použijete přírodní krém nebo olej k obnovení jejich přirozeného lesku.

Balení: 1 ks eco-friendly bambusový kartáč

Materiál bambus
Použití kartáč na nádobí
Hmotnost 200.000g

Tento unikátní kousek Kartáč z bambusu na pořídíte právě teď tu v oblíbené sekci úklidové kartáče! Pořiďte si ještě další kousky z této sekce ve výprodejové akci. To není všechno, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další zboží značky Nanolab. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka Nanolab dlouhodobě dodává skvělé výrobky za příznivé ceny.

Kvalitní a oblíbený produkt Kartáč z bambusu na nádobí od našeho známého výrobce Nanolab naleznete zrovna dnes pořád výhodně. Akční cena od 102 Kč.