Isolda Keratin krém na ruce s mandlovým olejem 100 ml

MANDLOVÝ OLEJse získává lisováním semen mandloně obecné. Je historicky znám pro své zvláčňující a vyživující účinky,... více informací »
Isolda Keratin krém na ruce s mandlovým olejem 100 ml
Značka: Isolda
35 Kč
Ověřit dostupnost
MANDLOVÝ OLEJse získává lisováním semen mandloně obecné. Je historicky znám pro své zvláčňující a vyživující účinky,...

MANDLOVÝ OLEJ
se získává lisováním semen mandloně obecné. Je historicky znám pro své zvláčňující a vyživující účinky, proto je velmi oblíbenou tradiční surovinou zejména v kosmetice. Díky vysokému obsahu mastných kyselin, vitamínů a minerálních látek a rychlému vstřebávání je používán v krémech pro suchou a stárnoucí pokožku, v aromaterapii i jako masážní olej.

KERATIN
je stavební bílkovina, která je přirozenou součástí kůže, vlasů a nehtů. Pro kosmetické účely je používaný tzv. hydrolyzovaný keratin, původem z vlny, který je bohatý na aminokyseliny a minerály a má hydratační, zjemňující a vyhlazující účinky. Výrazně zvyšuje elasticitu kůže. Často se používá také ve vlasové kosmetice

Vynikající výrobek Isolda Keratin krém na ruce s lze koupit právě teď tady na našem webu zařazený v kategorii mýdla a krémy! Mrkněte na ještě jiné kousky z této sekce za nejnižší cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Isolda vám poskytuje vysoce kvalitní sortiment. za extra cenu. A tady je důkaz. To ale není vše, náš sortiment je široký. U nás najdete další prověřené kousky značky Isolda. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kousek Isolda Keratin krém na ruce s mandlovým olejem 100 ml od našeho předního výrobce Isolda jednoduše můžete najít teď za zcela nejnižší cenu. Zrovna nyní za cenu 35 Kč.