Aquacel Ag Surgical chirurgické krytí se stříbrem, 10 ks Rozměr: 9×35 cm

Zcela unikátní produkt Aquacel Ag Surgical chirurgické krytí se stříbrem, 10 ks Rozměr: 9x35 cm od známého dodavatele Aquacel snadno můžete získat právě teď v akci. Právě lze objednat jen za 7 325,59 Kč.
Aquacel Ag Surgical chirurgické krytí se stříbrem
Značka: Aquacel
7 325,59 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vlastnosti:

  • Vrchní ochranná krycí vrstva zabraňuje pronikání virů a bakterií z vnějšího prostředí a zároveň umožňuje odpařování nadbytečné vlhkosti z hojící se rány.
  • Díky stříbru ještě více snižuje míru infekce v místě operační rány a eliminuje výskyt puchýřů.
  • Je voděodolná, už druhý den po operaci se můžete sprchovat.
  • Díky méně častým převazům a rychlejší době hojení se snižují náklady na léčbu a zkracuje se doba hospitalizace.

Použití:

Krytí Aquacel®Ag Surgical aplikujte na osušenou ránu. Zvolte vhodnou délku krytí podle délky rány. Z krytí sejměte 3/4 ochranné fólie a přiložte na ránu tak, aby vláknem Hydrofiber® byla pokryta celá délka rány, pak odstraňte zbytek fólie. Krytí nenatahujte. Krytí uhlaďte, abyste docílili dokonalého přilnutí hydrokoloidní části. Krytí Aquacel®Ag Surgical je flexibilní, můžete ho aplikovat i v místech ohybů. Frekvence výměn je závislá na množství výpotku, krytí vyměňte při vyčerpání absorpční kapacity. Aquacel®Ag Surgical může zůstat na ráně až 7 dnů. Krytí je poloprůhledné, lze vizuálně kontrolovat stav rány. Při odstraňování krytí Aquacel®Ag Surgical jednou rukou mírně přichyťte kůži v okolí rány a druhou opatrně zvedejte okraje krytí. Ránu vždy hodnoťte až po opláchnutí. Před použitím si prostudujte příbalový leták.