Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

CLEAMEN Dávkovací uzávěr 6 ks

CLEAMEN dávkovací uzávěr je praktický a hygienický doplněk pro vaší domácnost. Sada obsahuje 6 kusů uzávěrů, které vám usnadní dávkování tekutých přípravků a zároveň chrání obsah před vniknutím nečistot. Ušetřete čas i peníze a vyzkoušejte CLEAMEN dávkovací uzávěr ještě dnes!
CLEAMEN Dávkovací uzávěr 6 ks
Ověřit dostupnost
Značka: Cleamen
169
Popis produktu

Na odměrném válci je natištěna stupnice aby byla vidět ještě lépe než vlisované rysky. Je vybaven uzávěrem proti vylití a je ho možné použít i při přepravě (s výjimkou produktů, které vyžadují bezpečnostní uzávěr – odolný otevření dětmi). Umožňuje dávkovat od 5 do 20 ml, stupnice je rozdělena po 5 ml. Horní část nátokové hadičky je uzpůsobena tak, aby nedošlo k potřísnění rukou nebo obličeje uživatele čisticím prostředkem.

Dávkovací uzávěr našroubujte na láhev místo původního uzávěru. Otevřete horní víčko, láhev jemným stiskem zmáčkněte tak, aby se hladina přípravku dostala k požadované rysce (velikosti dávky od 5 do 20 ml) a teprve poté otočte láhev dnem vzhůru a vylijte obsah odměrného válce do připraveného vědra s vodou.

 

Balení obsahuje 6 ks dávkovacích uzávěrů.