Adblue 10 l kanystr

Pokud máte auto s naftovým motorem, mohl by vám přijít vhod čistý roztok AdBlue®. Je to speciální kapalina používaná s... více informací »
Adblue 10 l kanystr
Značka: Mediskont
429 Kč
Ověřit dostupnost
Pokud máte auto s naftovým motorem, mohl by vám přijít vhod čistý roztok AdBlue®. Je to speciální kapalina používaná s...

Pokud máte auto s naftovým motorem, mohl by vám přijít vhod čistý roztok AdBlue®. Je to speciální kapalina používaná s katalyzátory spalování paliva za účelem výrazného snížení emisí oxidu dusíku NOX. Tento roztok je vyvinut speciálně pro naftové motory s výfukovým systémem opatřeným selektivní katalytickou redukcí SCR.

Roztok AdBlue®  je tvořen demineralizovanou vodou a močovinou. Pomůže vám vyhovět emisním normám Euro 4, Euro 5 i Euro 6 díky snížení škodlivých emisí NOX vašich výfukových plynů. AdBlue® je znám pod názvem AUS 3, což znamená, že obsah močoviny v roztoku je 32,5 %. plyny.

Upozornění: tento kanystr neobsahuje nálevku.

Tento velmi oblíbený produkt Adblue 10 l kanystr od výrobce s dlouholetou historií Mediskont lze nakoupit tady extra se slevou. Levně za cenu 429 Kč.