Sanomed Bandáž lokte EpiSan Velikost: L

Bandáž umožňuje lepší prokrvení rytmickým kompresním účinkem na svalstvo a rychlou resorpci edémů a hematomů, zmírnění... více informací »
Sanomed Bandáž lokte EpiSan Velikost:
Značka: Sanomed
400 Kč
Ověřit dostupnost
Bandáž umožňuje lepší prokrvení rytmickým kompresním účinkem na svalstvo a rychlou resorpci edémů a hematomů, zmírnění...

Bandáž umožňuje lepší prokrvení rytmickým kompresním účinkem na svalstvo a rychlou resorpci edémů a hematomů, zmírnění bolesti a obnovení funkce kloubu. Ukončení bandáže se sníženým kompresním účinkem zaručuje příjemné nošení bez příznaků nahromadění krve a poruch cirkulace.

Bandáž je vhodná při akutních onemocněních, přetíženích prací a sportem, na pooperační ošetření a při rehabilitaci.

  • inovativní vazba pleteniny na horní hraně zmenšuje nebezpečí poruch krevního oběhu
  • silikonové peloty s epikondylárními prohlubněmi pro uvolnění tlaku a jemnými výstupky (frikční body) pro lepší prokrvení
  • komfortní oblast v ohybu lokte zajišťuje, že umístění bandáže je vždy pohodlné
  • dodatečný popruh pro možnost individuálního nastavení komprese: možnost používání pásky může pomoci vyvinout cílené a řízené množství tlaku na odlehčení při činnostech náročných na zatížení lokte
  • komprese a tlakové oblasti zaručují optimální terapeutické vlastnosti bandáže.

 

Indikace: epikondilitidy (např. tenisový a/nebo golfový loket), kloubní výrony a otoky při artróze a artritidě, onemocnění šlach a svalů – artralgie, pooperační a posttraumatické stavy.

Výrobek splňuje normu Öko-Tex Standard 100

Velikostní tabulka:

Velikost Obvod pod loktem
M 23-26 cm
L 26-29 cm
XL 29-32 cm
  pod-loktem

Tento oblíbený produkt Sanomed Bandáž lokte EpiSan můžete koupit v pohodě na webu v kategorii zdravotní bandáže a ortézy! Mrkněte na ještě další zboží z této známé kategorie za báječnou cenu. To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na více skvělých kousků od dodavatele Sanomed. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Sanomed svým zákazníkům dodává top produkty. za opravdu výhodné peníze. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento exkluzivní produkt Sanomed Bandáž lokte EpiSan Velikost: L od společnosti Sanomed seženete v naší nabídce se slevou! V akci od 400 Kč.