Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Igloo Chladící sportovní lahev SPORT 2 GALLON Barva: modrá

Užijte si osvěžující nápoje během sportovních aktivit s Igloo Chladící sportovní lahví SPORT 2 GALLON v modré barvě. Tato lahev udrží vaše nápoje v chladu po celý den a je ideální pro pikniky, kempování a další outdoorové aktivity. Objem 2 galony (7,5 litru) vám umožní mít dostatek tekutin pro celou rodinu nebo skupinu přátel.
Igloo Chladící sportovní lahev SPORT 2
Ověřit dostupnost
Značka: Igloo
799

Ultratherm® izolace zajistí prodlouženou výdrž izolačního efektu. Tlačítko je zapuštěné aby se předešlo ulomení a hrdlo výpusti je šikovně sklopené pro snadnější výtok nápoje. Stejně šikovnou pomůckou je průduch ve víku, který nasává vzduch a díky tomu může nápoj ještě lépe vytékat.

Díky Swing-up rukojeti je manipulace a nalévání naprostou hračkou.

Široké hrdlo umožňuje pohodlné a rychlé plnění i čištění.

Objem:
7,6 litru

Rozměry:
35 cm výška
cca 25,5 cm průměr

Váha:
1,05 kg

Barva:
modrá

Údržba:
Aby se zabránilo vzniku skvrn a zápachu, vyprázdněte veškerý obsah. Otřete vnitřní a vnější plochy do čista před uložením a mezi použitím. Lehké nečistoty nebo skvrny mohou být čištěny vodou nebo jemným čisticím prostředkem. Větší skvrny lze čistit zředěným roztokem jedlé sody a vody. Zajistěte, aby všechny čisticí prostředky byly důkladně spláchnuty a barel byl zcela suchý před uskladněním.

Původ:
USA